SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony-dla naiwnych???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema,chcialbym sie dowiedziec opinie tych ktorzy mieli stycznosc z prohormonami.Wiem, ze duzo zostalo o tym powiedziane lub napisane ale mnie interesuja opinie subjektywne.Czy warto wydac na to pieniadze czy jest to tylko zwykla reklama marketingowa...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
powiem tak - działa na początkujących, mnie już prawie nie rusza...

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Jedni twierdza, ze to cos ala koks, inni ze to nic nie warte gowno

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
tzn. tak żeby zrobić jakiś ok. cykl np 8tyg. wydasz za***dużo kasy....
szkodliwość niby miejsza niż soczku....lecz niektóre szarpią bebech nieźle..
przyrosty i spadki takie jak na soczku lub bardzo podobne...
wg. mnie niewarte polskich pieniędzy.....


chyba że wygrałeś w totka...

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie kupisz i nie sprubujesz to nie bedziesz wiedzial
sa rozne opinie na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Lepiej kup koks-masz gwarancje jakosci

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
ja tez bralem juz prohormony i ogolnie mam w dupie to ile one kosztuja bo zdrowia nie da sie przeliczyc na pieniadze ale jesli chodzi o mnie to ja bym ci tego nie polecal bo prawde mowiac sie rozczarowalem myslalem ze zrobie na tym o wiele wiecej a praktycznie 3 kg mi pooszly (dodam ze przy 1 cyklu z kratyna poszlo mi 5) m ale ogolnie to uwazam ze te ph ktore teraz sa najlepsze i najmocniejsze na rynku ******la organizm dokladnie tak smao jak koxx jesli nie wiezysz to przeczytaj ulotke na opakowaniu to uwiezysz wiec ogolnie to po co brac jakies nowosci od ktorych za jakis czas moga urosnac ci kopyta (bo przeciesz sa to nowe produkty i tak na prawde nie byly sprawdzone w jednej setnej tak jak wszystkie te dzisiejsze koxxy ) wiec moze sie tez tak okazac ze np po 10 latach wszyscy ktozy brali ten specyfik beda mieli np raka mmm wiec po co takie zabawy ?? lepiej odrazu wziasc cos sprawdzonego m a nie jakis wynalazek 21 wieku (ktory jak dla mnie ma i tak gowniane efekty)

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2405
ja tam kiedys lykalem Androstene (oczywiscie w dawkach 2x wiekszych niz te na opakowaniu) to czesało calkiem fajnie .... teraz to juz moge to jak tik-taki jesc ... zostaly tylko koxy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi,szczerze to dalej nie wiem czy to kupic ale potwierdza sie jedno:gdyby bylo rewelacyjne to przynajmniej jedna osoboa by o tym napisala w samych superlatywach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Lepiej skolowac sobie dece
A do tego wineczko

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro do tych prohormonow sie nie przekonalem to do koksow byloby mi o wiele ciezej,dzieki za rade zostane jednak przy suplementach....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozpoznac parabolan layksa?

Następny temat

Standard...co lepsze??

WHEY premium