SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja, ektomorfik 12/8/8/6

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64
Czesc. Przeczytalem sobie art o typach budowy i wyszlo mi, ze jestem ektomorfikiem. Teraz cwicze progresja 16/12/8/6/12, ale z tego artykulu wynika, ze to nie za dobry trening dla mnie. Wychodzi, ze cwicze jakies 2h.

NIegdys trenowalem od 6-8 powtorzen po 3 serie bez rozgrzewkowej i nawet mi miesnie rosly - moze nie szybko, ale efekt bylo widac golym okiem. Do tego wtedy nie mialem diety ulozonej, a jedna roslem :) Wiem, ze kazdy organizm jest inny...

Jednak moze jest ktos na forum, kto tez ma taka budowe ciala i osiagnal juz cos w rpzybieraniu na miasie. Tak wiec pytanie, czy taka progresja to dobry pomysl: 12(lub16) rozgrzewka 10/8/6 lub 8/8/6.

A moze w ogole zrezygnowac z progresji i trenowac 3x6-8?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Zrób jeden cykl tak, kolejny inaczej i zobaczysz co najlepiej działa.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8497
najlepsza liczba pow. na mase to 12-8 probuj i sam wyciagniesz wnioski a miesnie Ci rosly bez diety-nic dziwnego, kazdemu by rosly jakby cos cwiczyl no i oczywiscie jadl, z poczatku przygody z silownia przyrosty sa kosmiczne wiec moze popraw diete i probuj a sam zobaczysz co jest najlepsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla "zielonego"

Następny temat

Trening co drugi dzien.

WHEY premium