SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program typu super-set z youtube - prośba o opinię

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 667

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

28

Waga

69

Wzrost

178

Cel treningowy

Ogólna poprawa sylwetki

Staż treningowy na siłowni

brak na siłowni, domowy 5 miesięcy

Uprawiane inne sporty

Ręczne polerowanie auta:))

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztanga,ławeczka, hantle, drążek, krzesełko na ścianie

Dieta

Wegetariańska

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Lekka lordoza

Zażywane suplementy

Monohydrat, izolat, gainer, przedtreningówka, witaminy i omega.

Ostatnio przerabiany plan

ABS insane lv.1 z P4P, sztanga, chest lv.1 z P4P

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Ławeczka 65kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
Witam
Od 2 tygodni lecę po raz pierwszy z programem który ma ćwiczyć mięśnie szybko-kurczliwe. Do tej pory ćwiczyłem głównie mięśnie wolno-kurczliwe (zupełnie nie świadomie) przez 5 miesięcy. Robiłem treningi po ponad godzinę.
2 tygodnie temu postanowiłem to zmienić i z braku wiedzy zacząłem szukać jakiegoś programu treningowego i tak trafiłem na to:




Jest to najtrudniejszy trening jaki do tej pory robiłem. Po każdym treningu wyglądam jakby mnie ktoś wiadrem wody oblał. Mięśnie dosłownie rozrywają skórę, oczywiście biorę przed treningówkę więc pewnie też swoje tutaj robi. Wcześniej też miewałem pompe ale nie taką jak tutaj.

Ćwiczę ten program co drugi dzień, oprócz tego codziennie robię również Agile 8, w dni ćwiczebne traktuje to jako rozgrzewkę przed treningiem.

Tak się zastanawiam czy program z tego filmiku jest warty trenowania? Co sądzicie?

Pozdrawiam

Different Sounds, Same Fascinations.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
Panowie, nawet jednej odpowiedzi?

Different Sounds, Same Fascinations.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening przy diecie na zerowym bilansie kalorycznym?

Następny temat

Biologiczny limit masy mięśniowej

Wiecej