SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profilaktyka przy braniu tescia dożywotnio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
My name is Doctor..SFDoktor..



Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-22 20:35:03

Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2019-02-22 20:35:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Nie wrzucałem badań bo nie robiłem żadnych badań, w ostatnim czasie masakra w przeciągu dwóch tygodniu tak się stoczylem trochę, dużo alko wróciłem do szlug (już nie palę) i poszlo też trochę białego, to najgorsze już zapomniałem jak to wyniszcza kiedyś trochę tego szło wszystko przez to że spotkałem dwóch dawnych znajomych z którymi kiedys to szło i jakoś tak wyszło, w tamtym tyg już się miałem ogarnąć poszło 500mg/week enana a w sobotę najpierw browary a na wieczór kreski i nie śpię do teraz jak na siebie spojrzę w lustrze to masakra, a żeby coś zjeść to ciężko, nie wiem co mnie opetalo, dobra spróbowałem znowu tego gówna ale takie mam wyrzuty sumienia tak mnie wysuszylo że nie da się tego opisać bo sporo tego z nimi szło, teraz się już ogarniam i wracam do 350mg/week czyli wtorek 250mg balkana, piątek 100mg apteki na razie nie będę brał ari bo już się trochę pogubiłem przez ten wyskok, pobiore przez miesiąc 350mg/week zrobię badania i wtedy coś się pomyśli czy brać ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 666 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Nowy96 nie ma że tak wyszło. Zasada jest jedna SAA albo białe g****. Nigdy nie łącz tego z SAA z alkoholem i innymi badziewami. Nie chcę Cię umoralniać sam wiesz, że to nie idzie w parze. Albo ćwiczysz i bierzesz towar prowadząc zdrowszy tryb życia albo drugie. Może to się bardzo źle skończyć z uszczerbkiem na zdrowiu. Zmniejsz dawki testo przytrzymaj zdrowsze żarcie i jak napisałem po jakimś czasie zrób badania. Morfologia, próby wątrobowe, hormony: tarczyca, testo. estradiol, prolaktyna... im więcej badań tym więcej będziesz wiedział o co dzieje się w Twoim organiźmie. Pozdro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18034
Od przyszłego tyg chce zacząć przyjmować hcg bo już trochę przyjmuje testosteron a jeszcze nigdy tego nie wbijałem regularnie co 5 tyg po 5000IU rozbite na dwa strzały czy jakoś inaczej proponujecie? I jak to się wbija? Tak samo jak testa? Zawsze robię iniekcje w prawy pośladkek, hcg tak samo wbijać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
Możesz lecieć hcg co 4-5tyg 5000 rozbite na dwie iniekcje 2x 2500 e3d...
Hcg podaje się podskórnie w brzuch (okolice pępka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Można też wbijać Hcg domiesniowo tak jak wbijasz testa.
Pośladki wykorzystuj oba do iniekcji.
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
Tylko po co niepotrzebnie dziurawić mięśnie poza tym o wiele łatwiej , wygodniej i szybciej jest zrobić iniekcje podskórne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Można wykorzystać igłę która jest wbita w mięsień zaraz po wtloczeniu testa
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
Z igła w pośladku zmieniać pompke..? Tego jeszcze nie grali jakaś opcja jest tylko można sobie trochę kuku narobić przy zmianie pompki , chyba wolał bym wbić jeszcze raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Robię tak od kilkunastu miesięcy, kwestia wprawy
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

primobolan- iniekcje czy oral?

Następny temat

1 cykl - test enan

WHEY premium