SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty wysokobiałkowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytajcie posty podwieszone. Skoro nie tyjecie to znaczy że jest za mało kcal w waszej diecie (jeśli jest). Duża ilość białka w diecie nie równa się z masowaniem więc nie skupiajcie się tylko na nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm gdzie ta tabela jest na tej stronie bo jak naciskam na ten link to żadnej tabeli nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
no ta tabelka już nie istnieje post z 2004 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 598
a jest gdzieś w sieci podobna strona tylko że z tabelką??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobradieta.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...i przyswajalności białka w różnych spożywczych produktach dostępnych na naszym rynku
Na temat przyswajalności,nikt nie powie Ci nic mądrego,bo zbyt wiele czynników ma znaczenie i w/w jest u każdego inna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Poczytajcie posty podwieszone. Skoro nie tyjecie to znaczy że jest za mało kcal w waszej diecie (jeśli jest). Duża ilość białka w diecie nie równa się z masowaniem więc nie skupiajcie się tylko na nim

Czytałem już trochę na forum... Ja to chyba hardcore jestem , ale tera nie mam diety bo nie ćwicze bo mam zwolnienie z WF i wogółe ogólnie ruch nie jestdla mnie wskazany, a bez ćwiczen to fatu nie chcę złapać.

Zmieniony przez - Zixy w dniu 2007-12-16 14:24:07

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja to chyba hardcore jestem , ale tera nie mam diety bo nie ćwicze bo mam zwolnienie z WF i wogółe ogólnie ruch nie jestdla mnie wskazany, a bez ćwiczen to fatu nie chcę złapać.
Nie wiem na co liczysz.Ważysz 51kg/176cm,nie masz diety,nie ćwiczysz na W-F'ie i boisz się złapać tłuszcz.Albo ja jestem zbyt wymagajacy ,albo Ty masz nie po kolei w baniaku.Po co wszedłeś na forum sportowe?Zawracasz tylko głowę i dział zaśmiecasz.Szukasz pigułki szczęścia czy lubisz jak Ci się uswiadamia,że jesteś głupcem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Qrna wcale nie narzekam, że jestem chudy bo gram w siatkówkę i masa nie jest mi tak potrzebna... Na WF nie ćwicze bo biorę interferon, a chyba wiesz co to jest. I nie obrażaj mnie.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczenie

Następny temat

problem z dietą

WHEY premium