SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty wpływające na retencję wody w org.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
Jakie produkty lub posiłki najbardziej zatrzymują wodę w organizmie? Czego nie powinno się jeść np. wieczorem (nie tylko przed snem), żeby później rano nie wstać z twarzą 2x większą niż normalnie (tak opuchniętą)? Co właściwie ma największy wpływ na zatrzymywanie wody w organizmie, czego efektem jest opuchnięcie twarzy? Jak temu zapobiegać?

Zakładamy, że nie brano żadnych środków lub leków mających wpływ na zatrzymywanie wody.

Impossible is nothing.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Sól

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
węgle o wysokim IG

węgle + tłuszcz

nadmiar kcal

sól



takie przypadki będę co robiły retencje wody
nabiał

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-09-25 18:11:39

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
serek wiejski, warrzywa, nadmiar białka.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
mi sie wydawalo ze nadmiar bialka to dziala raczej moczopednie

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
też , ale nadmiar białka jest zamieniany w glukoze no a glukoza to węgle proste dlatego



Milosz , też chciałem te twoje produkty napisać ale nie zdążyłem edytować , ale warzywa to raczej tak jakby pęczniały w organizmie i rozpychały niż retencje wody powodowały

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ani ani tamto, sod <jego poziom>jest sprzezony z aldosteronem
wiec mala podaz sodu = wysoki poziom wody

natosmiast im mnie ww tym mniej wody podskorej, mneijsza opuchlizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Qazar a retencja wody z twarogów jest spowodowana laktozą (w co wątpie) czy wysokim Indeksem insulinowym ?? , wogóle czemu po warzywach czaasami wyglądam jakbym miał o 5% większy BF


Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-09-25 21:20:47

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
z ta mala podaza sodu i duza iloscia wody potwierdzam. kiedys caly dzien przelecialem na kawie a i tak bylem jeszcze bardziej zalany niz bylem np. rano.

a sprawa zamiany bialka w glukoze mnie intryguje... jakies linki, badania, w jakich warunkach, dlaczego?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
zawartym w nich sodem jesli rozstrzygamy o poziomie wody w ogranizmie to i wysoka i niska bardzo ilsoc jej zalezy od sodu i ww w diecie sol powinismy trzymac na poziomie 2000mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
bailko spozywane jest zawsze konwertowane w glukoze na drodze neoglukogenezy w sotsunku 58 a nawet 66%

do meicha wrzuce tu albo na kif art o nabiale, pobijemy sie z mitami

Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-09-25 21:34:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA POD TEST AMINOSTARA

Następny temat

orzechy psuja zeby

WHEY premium