SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 8928 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89550
Było. Truskawkowa dużo lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 9131 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110979
truskawka mi smakuje, a cytryny jestem ciekawy, ale u mnie w tesco nie ma
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3386 Napisanych postów 72173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 459062
O fajne galaretki j

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1329
Eltoro_KrK
Syropy z FA są genialne, dużo lepsze od Walden Farms
Chyba nie jadłes karmelowego Walden farms jak tak piszesz. Ostatnio zamówiłem Fa karmel i więcej nie zamówie taka chemia ze tego jeść się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 8928 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89550
Jadłem wszystkie smaki z Walden Farms. Karmel dobry, ale smakuje trochę jak kawa, a nie karmel. Co do karmelu z FA to taki sobie faktycznie, ale wiśnia czy brzoskwinia - MEGA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3176 Napisanych postów 30408 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 291109
Nie ma co rozpatrywać, są gusta i guściki. U mnie na 1,2 miechy przed zawodami większość 0 smakowało, teraz na masie wydaje ludziom bo inny smak jużi ogólnie wolę coś naturalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 638 Napisanych postów 6713 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64022

Co polecacie z energetyków O ? Poza Monsterem tigerem blackiem i sieciowymi mało co jest szczególnie smakowe jak mi sie uda nie raz rip it dorwać cytrusa czy czarną porzeczkę 0 to święto na miare polędwicy wołowej

Zmieniony przez - żeleś w dniu 2016-05-25 21:08:16
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1329
Eltoro_KrK
Jadłem wszystkie smaki z Walden Farms. Karmel dobry, ale smakuje trochę jak kawa, a nie karmel. Co do karmelu z FA to taki sobie faktycznie, ale wiśnia czy brzoskwinia - MEGA.
No to jeszcze zaryzykuje wiśnie i brzoskwinie jak mówisz że mega :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 687
Tesco 15kcal/500ml
Nie wiem czy było podawane w temacie, bo nie chcę przeglądać wszystkich poprzednich stron, ale wczoraj w sklepie nie widziałem - a dziś było

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 9131 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110979
jeszcze do niedawna chyba niebieski był 0kcal ?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

nutloveb