SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 2331 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48698
Ogólnie to ostatnio stwierdziłem że nasz kraj jest żałosny. Idziesz do automatu z cola i jest 11x cola 5x sherry a zero ani light nie ma ani raz. Kombinujesz cały czas żeby jakimś cudem napić się innego napoju niż cola zero/light. W Niemczech idziesz do sklepu każdego i kupujesz wszystko od Sprite zero po Lipton zero. O USA już nie wspomnę ale te wszystkie napoje zero bez problemu nawet na Słowacji można dostać a u nas szkoda gadać...
2

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 2141 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19500
w intermarche u mnie jest 2,99/zł/2l pepsi max light itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 516 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15177
czym słodzona jest ta Mirinda grejp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 469 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14345
Aspartam i ascesulfan K

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 516 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15177
Dzięki. Czy doczekamy kiedyś czasów że napoje będą słodzone sukralozą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 8928 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89550
Doczekamy kiedyś czasów, że w Polsce popularne napoje typu Coca Cola, 7 up, Fanta itp będą w wersjach bez cukru ? Tak i w jednym i drugim pytaniu - za 20lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 1168 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20212
w katowicach jest sklep gdzie mozna kupic fante sprite 0 :) tylko ceny kosmiczne podobno sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9820 Napisanych postów 15897 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 270308
W Piotrze i Pawle tez można, tylko 1 litr kosztuje 7,5zl.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35681 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 262076
u mnie też w piotrze i pawle jest fanta zero i sprite zero, no ale jw. prawie 10zł za butle to...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6631
Takie życzy się tutaj w niemczech dzieją :O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

nutloveb