SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty 0 kcal, 0 ww, czyli tips & tricks na LC, VLCD, itp.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 936 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16405
oj tak guma ksantanowa to super sprawa, ja podczas redu często robę coś takiego:
białko w prochu miksuje w dużej ilości wody(700ml-litr) daje cynamon, słodzik i zagęszczam gumą ksantanową. Zależnie od ilości gumy wychodzi wspaniały słodki białkowy budyń i ewentualnie można zrobić sernik, wtedy dajemy twaróg i więcej gumy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126186
ooo widzicie teraz sie rozkreciliscie

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 707 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22576
Tą gumę można kupić w jakimś sklepie typu biedronka/tesco ? Czy tylko internetowo?

Widzę, że rozbudziłem dobry temat pewnie większość będzie zaczynała, albo już jest na redukcji, więc każdemu się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126186
skoro galaretke sportowa mamy juz opracowana
to i wersja kisielowa sie przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
SzaroUek
Tą gumę można kupić w jakimś sklepie typu biedronka/tesco ? Czy tylko internetowo?

Widzę, że rozbudziłem dobry temat pewnie większość będzie zaczynała, albo już jest na redukcji, więc każdemu się przyda

ani w owadzim sklepie ani w tym ekstra nie widzialem - choc moglem oczywiscie przegapic - Koledzy ... ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 110 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3981
internet, piotr i pawel, kuchnie świata, sklepy/działy ze "zdrową/eko" żywnością coraz więcej tego, ale dla wszystkich redukujących przede wszystkim polecam sklep guiltfree i wszystko w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
PiP musze sprawdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 936 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16405
Proszę Panowie, tak wygląda puding z użyciem gumy ksantanowej. 180g Twarogu półtłustego, 50g v3 karmelowego od sfd, aromat karmelowego, słodzik, około litr wody i oczywiście nasza guma. Ledwo co udało mi się całe zjeść

aha i polecam mieć w pobliżu toaletę po spożyciu większej ilości ksantanowej (kiedyś miałem nie przyjemne przeżycie, zabieranie takiego pudingu(z owsianymi)do szkoly to zły pomysł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 542
A jakie twarogi, najlepiej ~ 0 ww polecicie? Kiedyś były te biedronkowe z b. małą ilością, teraz nie mogę znaleść żadnego poniżej 3-3,5g.

Zmieniony przez - Kubadieta w dniu 2015-03-24 20:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Ja w twarogu patrze aby miał jak najwięcej białka, raczej ciężko znaleźć twaróg żeby miał mniej niż 2,5-3 węgli. A jeżeli chodzi zaw. białka to polecam twaróg menu b i zott(około 20g/100g). Ale to już nie ten temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś smacznego i sytego na VLCD..

nutloveb