SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze snem a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

94

Wzrost

175

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

116

Obwód uda

70

Obwód talii

85

Staż na siłowni

8 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

240b, 90t, 400ww

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Test prop,enan, meta, wino, tren ace.

Opisz swój plan treningowy

Split 5x tygodniowo

Cel cyklu

aktualnie off

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6 tygodni

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nie sprawdzalem juz od dawna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
Mam pytanie. Czy podwyższony poziom estradiolu może powodować zaburzenia snu, skrócony sen itp? Czy u kogoś powodował takie problemy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277955
fikaktuss
Mam pytanie. Czy podwyższony poziom estradiolu może powodować zaburzenia snu, skrócony sen itp? Czy u kogoś powodował takie problemy?
ja zauwazyłem u siebie że jak miałem za wysoki estradiol to nie tyle co jakosć snu była kiepska ( że się wybudzałem dosc często ) a to ze nie miałem w ogóle snów , natomiast zawsze jak etsro zbiłem do w miare normalnego poziomu to zaczynały się pojawiać mega realne sny .Kiedyś miałem na forum zadac pytanie właśnie o tym jak bardzo i czy w ogóle hormony wpływają na nasze sny ( bo moze to był zbieg okolicznosci co zauważyłem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
jaki poziom masz tego e2?
Jak ciśnienie ?
co bijesz aktualnie ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
Aktualnie estro 3x norma, sam prop 300mg ew. Ale pytam też ogólnie, bo na mecie gdzie miałem podobne wyniki też pojawił mi się skrócony sen. W kwietniu na mecie w nocy mogłem spać 5-6 godzin max, a w dzień zasnąc i walnąć drzemi nie mogłem w ogóle, mimo że prze cyklem mogłem bez problemu. Jak odstawiłem to po 3 tygodniach problem minął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
A aktualnie problem na tym propie jest taki, że w nocy budzę się po 3-4 godzinach i dalej już za cholere zasnąć nie moge. Zasypiam w nocy bez problemu jakby co. Ciśnienie w normie 125/ 80.




Zmieniony przez - fikaktuss w dniu 2021-12-17 18:41:52

Zmieniony przez - fikaktuss w dniu 2021-12-17 18:42:12

Zmieniony przez - fikaktuss w dniu 2021-12-17 18:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12421
Czy Prolaktyna była badana i Wit.D25oh i morfologia ? na cyklu lepiej się regenerujesz po to żeby wincyj źrec i ćwiczyć


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2021-12-17 19:18:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
kiedy tren odstawiłeś ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
Tren odstawiłem 3 i pół miesiąca temu, dokładnie na samym początku września. Potem cały wrzesień męczyła mnie mega bezsenność. Potem w październiku zacząłem brać leki i pomogło, ale to nadal nie to samo co przed trenem, bo spałem 4- 5 godzin pod rząd i dalej nie mogłem spać jak się już obudziłem i tak jest niestety do dziś, ale starcza mi to, dobrze się czuję. A teraz od półtorej tygodnia jest coraz gorzej. Budzę się po 2-3 godzinach i albo nie moge już dalej zasnac albo mi sie po prostu nie chce spac. Albo muszę leżeć 1,5 godziny, żeby znowu zasnąć ale po godzinie i tak sie obudzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
wątpię że to od estro
a dlaczego nie zbijasz tego e2??
jakie masz widełki do tego e2 z labu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
Nie zbijam, bo po prostu tego nie czuję, zero sajdów. Wynik miałem 110 a norma z tego co kojarzę była do około 40.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Szybciej na niskim estro będzie problem ze snem// szukaj przyczyny gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363929 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667573
Jak cisnienie? Jak puls? Wrzuc komplet wyników badań ogólnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolon-anavar

Następny temat

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2021 r

WHEY premium