SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze snem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Czesc! Nie czesto odwiedzam ten dzial, ale stwierdzilem, ze warto Otoz od jakiegos czasu, mam problemy z zasypianiem. O godz. 19 mam 1h trening silowy, po czym biegam 25min, a kladac sie do lozka ok. godziny 23 nie jestem w stanie zasnac-co jest dla mnie chore. Zazwyczaj zasypiam ok. polnocy, czas kolo 1 w nocy i nie wiem jaki moze byc tego powod?

Moze jakies propozycje?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Aktywność fizyczna i np późne spożywanie posiłków...
Druga sprawa - "higiena snu" np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
uwazam podobnie jak krzykacz...
U mnie problem z zasypianiem sie nasilil kiedy bralem termogeniki/fat burner'y. Po odstawieniu od razu sie poprawilo.
Jak nic nie zjem na klacje to tez sie ciezko zasypia.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Zmęcznie może pływać na problem z zaśnięciem.
Spróbuj ZMA, powinno pomóc.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Poczytaj o Higenie snu.
Nie rób późnych Treningów i nie obżeraj się na noc. Zdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie obżeram sie na noc.
ZMA stosuje.
Treningi ok. godziny 19-21 stouje od ponad roku, nigdy z tym problemow nie mialem, dopiero teraz sie zaczely

Higiene snu przeczytalem-dzieki. Wszystko jest ok, procz zasypiania na sile, niestety pozne chodzenie spac potem odbija sie rankiem, kiedy trzeba wczesnie wstac Chociaz sypiam po ok. 6h.

ok, thnx.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z nastojem

Następny temat

Kolano - proszę o pomoc

WHEY premium