SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze Snem,nerwami, Szczególnie po treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 125
witam , mam ogromny problem otóż ćwicze od 12 roku życia mniej wiencej tak : 2 tyg poćwicze 1 miesiac przerwy i tak ciągle , aktualnie mam 14 lat w sierpniu tego roku bende miec 15 . miałem około 2miesięczną przerwe od treningów nic tylko siedziałem całymi dniami przed kompem ale nie że jestem leniem czy coś własnie przeciwnie bo byłem smutny że nie moge ćwiczyć czy nie ćwicze lubie ostro ćwiczyć i nawet był taki okres że nie piłem i nie jadłem nic przez około 2dni pełne i 4-7godzin , dodam że w wieku 12 lat mocno trenowałem czasami to krew z noska leciała po mocnym smarknięciu . i właśnie po tej przerwie 2dni temu zaczołem pierwszy mały trening o 21 ale był lekki godzina 21 nie miała znaczenia ponieważ byłem przestawiony że puzno sie kładłem jak miałem przerwe , tak wyglądał trening: 1lub2x po 1powt pompki jednorącz,2x przysiad jedno nóż z 5kg 1 powt na noge , jeden wymyk na drążku , 1x podciągnięcie na drążku nie pełne z obciażeniem ok 12 kg , 1x 2 powt na kółku cwiczenie na miesnie brzucha , trening odbył się bez rozciągania.
Po treningu : Jakość snu była słaba , zasnołem pużniej niż zwykle raczej , zasnołem o około 3:40. byłem bardziej taki pobudzony i zmęczony po treningu może troche agresywny nie pamiętam a i byłem szczęśliwy bardziej.

Drugi dzień : 1 trening ledziutki : 2x 5 powt spienc na palce z obciazeniem 18 kilo około , ściskanie papieru (trening ścisku palców itp) , wspiencia na piety z około 18 kilo z 8powt, 3 powturzenia skłonów szyji z obciazeniem 13 kilo około. nastepny trening nr 2 (Trening głównie kondycyjny ale też szybkościowy był i wytrzymałościowy ) coś takiego to było : wyskok i odrazu sprint z 40m Dalej boksowanie z cieniem troche kopanie i łokcie Dalej 20 m sprintu na łapach (bear crawl) Dalej 20m sprintu na łapach tylko tyłem i do tyłu ( crab walking) te bieganie na łapach to często robią na ćwiczeniach Sztuk walki , I tak wkółko powtarzałem wszystko najszybciej i najlepiej i najmocniej jak umiem , po około 1godz wziełem naprzemienny prysznic trwał z 9min , potem sie porozciągałem była to godzina około 19:40 jak zaczołem rozciągałem sie do około 20 i rozciąganie nie było jakieś ostre takie bardziej lajtowe , zjadłem o około 21-22 kolacje , poszłem spac o 12 w nocy tato grał w csa xD ale nie byłem bardzo senny ale troche okej :
Rezultaty treningu : sen był jeszcze gorszy niż w przypadku pierwszego treningu nie był dobry jakościowo , zasnołem o około 4-5 już jasno sie robiło , obudziłem sie o około 11:50 byłem w ogóle prawie nie wyspany czuje zmęczenie aż do teraz trochę i nie że zakwasy zakwasy są malutkie chodzi tu o organizm Koordynacje ruchową reflex i te sprawy mam do dzisiaj bardzo niskie , byłem po treningu bardzo agresywny nawet dzisiaj jestem agresywny .

jak widać Skupiam sie głównie na sile maksymalnej , ona jest podstawą bo tak naprawde głównie zależy mi na dynamice chce wysoko skakać włazić na murki , i miec mocny kop i cios , i pier trzeba ją wykształcić , przy okazij ćwicze kondycje wytrzymałosc itp itd.


I dodam że to nie pierwszy raz że jestem tak agresywny zmęczony wkurzony a za razem szczęśliwy nadmiernie i nie moge spać i słaby sen mam , Czasami potrafiłem zdemolować całą hate porozwalać wiele rzeczy mam już sprawe w sądzie przez moją agresje , gdy nie ćwicze to czasami chciałbym być agresywny ale nie jestem aż tak ale troche jestem .

byłem u irydolok powiedziała że mam problemy z tarczycą(byłem u lekarza robił badania i nic nie wyszło wszystko okej) i powiedziała ogólnie mam chory układ nerwowy czy jakoś tak ale nie mówiłem mu o tym wszystkim po prostu zobaczyła moje oczy i stwierziła dała mi jakies tablety dały minimalną poprawe wszystkiego nawet na siłce lepsze efekty(były tam algi morskie i inne super składniki super jakości) ale wtedy to już całkiem był zbyt energiczny silny itp itd co ja porobiłem to masakra :D mama zabrała mnie wtedy do lekarza i lekarz powiedział że mam zawyżony kwas foliowy bo pobierali mi krew itp itd , i drugi raz pobrali mi krew około 3 tyg temu wtedy nie ćwiczyłem nie jadłem tych tabletek i odżywiałem sie tak sobie i kwas foliowy wyszedł okej .

nie wiem co robić nie mam siły na treningi bo w ogóle sie prawie nie regeneruje ;( już od 12 roku życia próbuje ćwiczyć nie raz miałem depresje itp z powodu treningów :( bardzo zawsze mi na tym zależało już od małego dzieciaka zawsze mi się to podobało jak miałem z 8 lat to już pompki próbowałem robić itp , 10 lat to na akrobatyke z 6 miesiecy lazilem ale wlasnie ! mnie tam głowa bolała i moje chore oko wada -7 i do tego nie czułem sie swojo jakoś i przez to wszystko nic mi nie wychodziło prawie tam :(

moje dane:

Wiek- 14 lat
Wzrost - około 180cm
waga- około 72kg nie jestem ani gruby ani jakiś chudy chodż bardziej chudszy ale nie jestem chudy ;]
aktywność fizyczna - jestem sprawny czesto wygrywałem w piłke nożną i inne sporty z rówiesnikami którzy są piłkarzami ja nie, gram tylko czasami
Wady - wada wzroku -8 lub -7 na prawe oko , trochę PLatfusa mam + problemy trochę z układem nerwowym bo mam depresje czesto i czasami sie dziwnie zachowuje no jak mialem 11 lat to sie dziwnie zachowywalem troche bylem bardzo pobudliwy i głupkowato sie zachowywałem .
czy byłem u lekarzy czy coś - Tak byłem chyba z 10 razy u psyhologów .


Ps : dodam że normalnie czasami to byłem zwierzęciem już policjantów chciałem bić xD gdy nie ćwicze i sie obijam to nawet dziadka 70 letniego boje sie on jest chyba nie normalny bo ciągle chce mnie lać i w ogóle szturha mnie itp ale poważnie już nie gadam z nim.
z góry wielkie dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jakoś w skrócie to co wyżej

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Garb w okolicy szyi

Następny temat

Białe plamy

WHEY premium