SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze ścięgnami-suplementacja.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Witam
Od jakiegoś czasu pobolewa mnie jakieś ścięgno w okolicach łokcia. Do tego dzisiaj po raz kolejny mocniej zabolało mnie ścięgno w okolicach mięśnia dwugłowego uda. Parę tygodni temu podobnie mnie zabolało i przeszło po paru dniach. Łokieć boli już około miesiąca. Zawsze najpierw dobrze go rozgrzewam i wtedy niema większego problemu podczas ćwiczeń. Po ćwiczeniach zawsze się rozciągam. Ból raczej bardziej odczuwam podczas pracy.
Do tego dochodzą jeszcze skurcze, najczęściej w łydkach i dwugłowych uda.
Na te ścięgna kupiłem jakiś czas temu NUTREND FLEXIT DRINK 400G pomału się kończy a efektów nie widać. Do tego suplementuje jeszcze ZMA w którym jest 120% dziennego zapotrzebowania na magnez i kompleks witamin UNIVERSAL NUTRITION - DAILY FORMULA w którym jest 50% dziennego zapotrzebowania na magnez. Z tym magnezem piszę odnośnie skurczy. Także magnezu raczej mi nie brakuje?
Jako że ten NUTREND FLEXIT DRINK się pomału kończy i chcę coś zamówić, co polecacie lepszego? Animal Flex? To będzie lepsze?
Pozdrawiam.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
A więc chciałem opisać w kilku zdaniach moje doświadczenia z Cissusem ;)
Od 20 dni przyjmuje zgodnie z zamieszczoną ulotką. Dwa razy dziennie na pusty żołądek w minimum sześciogodzinnych odstępach.
Problemy z łokciem prawie ustąpiły, z dnia na dzień jest coraz lepiej. Reszta ścięgien z którymi miałem problemy całkowicie odpuściła. Kolana całkowicie przestały boleć, nawet jakby chrupią mniej. Barki wcześniej przy wyciskaniu na smith pobolewały, też już prawie problem rozwiązany.
Mało tego ja przecież nie przerwałem treningu na czas tej kontuzji, kontynuowałem progresując z ciężarem, a suplement i tak pomógł. Także jest naprawdę dobry, ciężko trochę z dostępnością, i trochę kosztuje. Ale na prawdę pomaga. Dziękuję za fachową poradę.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Skoro boli od miesiaca jest duze prawdopodobienstwo wystapienia stanu zapalnego. Wiec w tym przypadku suple nic nie pomoga

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Wiesz to nie jest jakiś straszny ból co by mi w treningu przeszkadzał. Jak to rozgrzeję to ćwiczę dwie godziny i nie ma problemu. Problem jest taki że te ścięgna są słabe i chciałbym je wzmocnić.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
poczytaj o suplemencie fitmax cissus

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki poszperam trochę :D

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
wszystko fajnie, ale to jest jeszcze w ogóle gdzieś dostępne? Ja nie znalazłem, tym bardziej u mnie w NL. A ten Animal Flex nie pomoże na ścięgna Tomek?

Dobra znalazłem gościu mi to sprowadzi, muszę trochę poczekać ale będzie. Oby było warte ceny :)
Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2015-04-28 18:20:32

Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2015-04-28 19:09:33

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Flex zbytnio nie, aczkolwiek ponoc w skladzie ma dodatek przeciwzapalnych... jednak to tylko pogloska

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Jest problem z dostępnością tego suplementu. Dwóch gości ze sklepów internetowych mi tego szuka. Jeden powiedział że może sprawdzić który z suplementów ma identyczny skład. Pewnie jutro się odezwie. No nic poczekamy. Chyba że masz jakiś inny suplement o dobrym składzie?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
poszukaj cissusa z usp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok jak ten klient co szuka zamiennika podeśle mi coś jutro to podrzucę do oceny. Ale będę szukał dalej.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
spoko, jestem do pomocy jak cos:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko dotyczące suplementów i posiłku po treningowego.

Następny temat

Scitec BCAA X

WHEY premium