SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z rzepką

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam! Od maja zeszłego roku mam problemy z rzepką. Zaczęło się na lekcji wf-u gdy źle stanąłem i poczułem jak rzepka wyskoczyła mi i wskoczyła na miejsca. Wróciłem do domu posmarowałem maścią obwinąłem bandażem i po 3 dniach ból minął. Pod koniec czerwca grając w piłkę poślizgnąłem się i podobnie jak wyżej rzepka wyskoczyła i wskoczyła na miejsce - przy czym ból był 10 razy gorszy. Pojechałem do szpitala odessali mi krew, miałem 3 tygodnie gipsu potem rehabilitacja i jeszcze przez ok. 3-4 tygodnie chodziłem z noga w ortezie. Wszystko było cacy, w połowie listopada zacząłem grac znowu w piłkę. W połowie stycznia nastąpiło kolejne wyskoczenie i wskoczenie lecz ból był bardzo słaby i na drugi dzień kolano było w porządku więc za bardzo się nie przejąłem tym (wiem głupota) Ale dzisiaj "akcja" się powtórzyła tylko że tym razem ból odczuwałem 30-45 minut a kolano wróciło do normy po 3h. Czy operacja jest jedynym skutecznym leczeniem? Jak wygląda rehabilitacja i po jakim czasie mogę wrócić do czynnego spędzania wolnego czasu? Jakie będą powikłania jeśli będę z tym zwlekał? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormonalnych

Następny temat

Rekonstrukcja ACL metodą LARS

WHEY premium