SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problemy z prostatą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 19495 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112645
DamianKamin
Chce kupić test Caretest PSA aby wlasnie sprawdzic czy nie mam prostaty. co o takich testach sadzicie?

A czemu myślisz, że nie masz właśnie prostaty?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 58 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9
Słyszałem o jakimś suplemencie diety, chyba, prostaceum, już kilku znajomych mi o nim wspominało, dostałem kilka rekomendacji, chyba się skusze, podobno po miesiącu już zaczyna działać. Słyszał ktoś, coś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2
Witam, ja na problemy z prostatą polecam Prostaceum, nie jest to lek tylko suplement diety. Miałem częste problemy z oddawaniem moczu, z racji swego już raczej zawansowanego wieku obawiałem się naprawdę zły rzeczy, pani w aptece poleciła mi ten środek i muszę przyznać że po ok 3 tygodniach była naprawdę duża poprawa! Polecam z czystego serca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 748 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12915
patrząc na ilość postów obu panów, wiek i wygląd postów sądzę, że mamy tu przedstawiciela medycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 1720 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22401
Co do artykulu.BARDZO DUZO bzdur.To o wpływie testosteronu na przerost --PORAZKA obalona przez te 8 nlat setkami badań.Mieszanie ludzim w glowie Do smietnika.Co do testu PSA idz do laboratorium za pare zł zrobisz ale nie jest to odpowiedz na twój problem.Urolog musi Ci niestety wsadzic palec w tyłek i sprawdzić.PSA to marker.Idz do lekarza.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-11-22 16:47:57

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 161 dni Przeczytanych tematów 13
czesc mial ktos problemy z prostata po 30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3597 Napisanych postów 12730 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74145
Na pewno ktoś tam miał a starych tematów z przed lat nie odświeżamy.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 07/06/2018 16:40:12

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 161 dni Przeczytanych tematów 13
hej nie odswierzam starych tematow tylko pytam,bo ja mam ciagle prpblemy i lekarzaze sa niedouczeni i nie potrafia mi pomoc stad to pytanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple na cyklu

Następny temat

Testosteron!