SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z oddychaniem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
to twoja sprawa czy zostawisz czy nie skoro nawet 18 lat nie skonczyles a juz kox ladujesz to chyab troche zawczesnie widac ze nie masz jeszcze zbyt duzej wiedzy.. to czy zostawic silownie czy nie to zalzoy od twojego wyboru jak sie czujesz itp ja osobiscie po 1 tabsie Thermala mam duzy puls ale nie mam takich obiaw jak ty...

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Mysle ze miesiac przerwy w roku niebedzie zly a nawet dobry ze wzgledu na to ze odpoczna mi stawy i inne zeczy pozatym niemowie o zostawieniu jej do konca zycia chocbym mial sie przekrecic 50 lat wczesniej to i tak znajde sposub zeby teraz cwiczyc pozdro

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 749
A no u Mnie ciśnienie róznie. Np 2 tyg temu 123/81 a np wczoraj 152/84 hyyyh zobaczymy jak to będzie po rozpoczęcia cyklu z metki i teścia........ Jutro jeszcze ide na badania wątrobowe zeby zobaczyć czy z wątrobą wszytsko w normie bo jeśli coś nie tak będzie to nici z rozpoczęcia cyklu......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
EL_Gawel to twoj pierwszy cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
ja dzis mierzylem 140/78 nie jestem na zadnym cyklu cos nie tak?

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
mogłoby być niższe.
zresztą nie wiem jakie wy macie aparaty do mierzenia.
u mnie w szkole to ten aparacik na przedramie wszedł powiedzała że tylko na nadgarstku by było dobrze wyszło wyższe ciśnienie od prawdziwego / bo za drugim razem taką pompką mierzyła no i sie okazało że tamte było troszke zawyżoen ale też w normie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
no ja mam ten automatyczny tez slyszalem ze on zawyza

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
co tkaie cisnienie Idealne ja mam około 135-85//140-90 // na cyklu 150/100 bab powiedzła ze ma cisnie jak dorosły facet (140/90 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
138/80
to prawidlowe cisnienie

jakas 'nie bardzo' ta lekarka

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
dokładnie to jest norma.Nie wiem po co ten text o 60 letniej kobiecie.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres poltrwania saa w organizmie - schemat

Następny temat

Nieszczesne NANDROLONE

WHEY premium