SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z odżywkami.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych osób w tym temacie. Kilka lat temu jadłem kreatynę w tabsach, super sprawa. Kupiłem taką w prochu to po każdym takim koktajlu wymioty, ból głowy i jej zawroty. Pomyślałem że może jakieś lipnej firmy bo kupiłem ją mega po kosztach. Kilka miesięcy później kupiłem Trec nitrobolon w prochu. Sytuacja identyczna. Teraz wszedłem na bombę, dieta jest, chciałem dorzucić kalorii używając gainer mutant mass czekoladowy i po dosłownie pierwszym łuku odzywki odruchy wymiotne. Na siłę zmęczyłem shaker 1000ml i kilka minut później jak dojechałem pod siłownię 3 razy zygalem. Co ruszyłem obciążenie to od razu zawroty głowy i znów chęci na wymioty. Czy w przypadku mojej osoby jestem skazany na czystą dietę bez żadnych supli w prochu i tylko tabsy zostają?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699662
odżywki typu gainer uzupełniają nam dietę ,nie sugeruj się dawkowaniem podanym na opakowaniu
http://potreningu.pl/articles/4324/odzywka-weglowodanowo-bialkowa-czyli-gainer---to-warto-wiedziec 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może masz jakieś problemy z przewodem pokarmowym, może nietolerancja jakiegoś składnika. Zrób sobie podstawowe badania krwi no i wypadałoby zrobić gastroskopie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
czy problem pojawia sie przy spozywaniu posilkow konwencjonalnych? czystych, z duza iloscia bialka, czy weglowodanow?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Wszystko mogę jeść kiedy chce, mega tłuste rzeczy na noc przed snem i nic. Ryżem kurczakiem pod korek 6 razy dziennie i nic. Tłuszcze również. Z żadnym pożywieniem tak nie miałem nigdy, tylko odzywki z prochu tak działają na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Twaróg 250g cały zjem i nic, oliwa z oliwek 60g na raz i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
no to zagadnienie robi sie ciekawe. wyprobowac mozesz jeszcze mniej obciazajace dla ukladu trawiennego produkty, jak np izolat bialka serwatkowego, czy kreatyne w formie chlorowodorku
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze to pierwszy raz słyszę żeby ktoś wymiotowal po kreatynie czy gainerze. Mnie kiedyś podbijalo jak jakiś supel mial ujowy smak ale nigdy nie wymiotowalem. Może coś sobie wkreciles w glowie i temu masz z tym problem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1522
Jest jakiś składnik w tych odżywkach wspólny? Może jego nie toleruje. Z jedzeniem, trawieniem nie mam najmniejszego problemu, jak mówiłem jem co chce ile chce nawet w nocy i nic kompletnie. Dziś rozróżniałem tę odżywkę, zrobiłem pierwszy łyk, mówię nawet dobre ale strasznie słodkie, drugi taki duży już ledwo połknąłem, później już na siłę co kilka minut po dużym łyku i zaczęła mnie głowa boleć, tak mega gorąco i mdło mi było. Dojechałem pod siłownię i bełt. W przebieralni bełt. Jak założyłem obciążenie i zrobiłem kilka powtórzeń to mega zmęczenie i bełt kolejny. Wróciłem, spałem godzinę, zjadłem i teraz czuję się jak nowo narodzony, na sam zapach tej odżywki mi się cofa. Co dziwne bo jak ją dziś pierwszy raz otworzyłem to zapach mi się mega spodobał i taki pierwszy mały łyczek też Mk posmakował prócz mega dużej słodkości. Teraz na samą myśl o zapachu smaku mi się cofa... Może poprostu smak nie podpasował i organizm nie przyjmuje. No nie wiem nie mam pojęcia. W tabsach wszystko mogę, heparagen, meta, creatyna w tabsach, winstrol i problemów żadnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Miałem kiedyś nieprzyjemne odczucia po gainerze ale tylko po jednym Inne byly ok Z ta kreatyną to juz bardzo dziwne
Btw moze za duzo iniekcyjnych odżywek i organizm nie chce innych :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234281
wspolne skladniki zazwyczaj to: slodziki, antyzbrylacze, laktoza, słodziki, emulgatory, byc moze cos z tych substancji dziala drazniaco

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatynę masz smakową?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz pod bieganie

Następny temat

Jakie białko dla ektomorfika ?

WHEY premium