SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z klatką piersiową. Pomocy!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Cześć mam 16 lat i ćwiczę rok, przeważnie moje treningi opierają się na drążkach z tego też że trenuje Street Workout oraz sztuki walki. Więc okazjonalnie odwiedzam siłownie. Głównym moim problemem jest moja klatka piersiowa, wydaje mi sie że przez długi okres pompowania klatka wyrobiła mi się tylko na dole i jest opadnięta nie wyglada to satysfakcjonująco dla mnie i chce to zmienić zalezy mi też na przesunięciu sutków bardziej na dól ale jak to zrobić?!. Macie pomysł jak ją może rozciągnąc .






Po napięciu nie jest tak źle

skoczek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Masz mega genetykę. Widać Street Workout od razu :)
Co do przesunięcia sutków, myślę, że wraz z nabraniem masy mięśniowej lekko mogą pójść w dół, ale niestety to i tak genetyka więc dużo nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
wg mnie na ten czas jest dobrze i nie zawracałbym sobie glowy tymi sutkami bo tak jak pisze popuri masz to juz w genach i cieżko bedzie coś z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
mozna chirurgicznie to zalatwic.

tylko po co skoro to normalne i nie ma nic negatywnego w twoim wygladzie?
normalne ze osoby w twoim wieku sa przewrazliwione na punkcie swojego wygladu etc, ale pomysl sobie o swoich kolegach ktorzy siedza tylko z tylkiem przed tv i niczego sie na plazy nie wstydza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Dzięki w sumie za podniesienie na duchu; ] A nie sądzicie np. aby przyłożyć duża wagę do ćwiczeń takich jak rozpiętki , wyciskanie a ławce skośnej i co najbardziej by mi pasowało pompki na poręczach myślicie że jest sens ?

skoczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
zawsze trzeba przykladac sie do kazdych cwiczen a pompki na poreczach bardzo dobre cwiczenie wiec warto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy można robić ćwiczenia na przemian

Następny temat

Plan FBW do oceny

WHEY premium