SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy przy liczeniu kalorii.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Cześć wszystkim.
Natknąłem się na mały problem przy liczeniu kalroii. Nie mieszam sam więc chociaż obiadami muszę dostosować się do rodziny i w tym miejscu pojawia się problem. Dzisiaj np na obiad miałem żurek z jajkami. Jajka policzyłem bez problemu ale co do zurku mam pewne wątpliwości, kieruje się kaloriami wd tej strony w przypadku dań których nie mogę w standardowy sposób sprawdzić kalori przy pomocy tabeli na stronie dobradieta.

Wiadomo że każdy gotuje trochę inaczej i kalorie nie będą się zgadzać dokładnie ale czy warto kierować się ta stronę chociaż mniej więcej?

Z góry dziękuję za pomoc.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-01-16 23:30:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Gotowe dania nigdy nie dadzą wiarygodnego wyniku.większa Dokładność uzyskasz przy rozbiciu dania na drobne składniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Dobrze ze takie dania za często mi się nie trafiają :P
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oba linki wykasowałem z racji że naruszają regulamin forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
takiego dania jak zupa nie masz co wliczać
dodatki do niej owszem - jajka, ziemniaki, mięso itp wliczaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deload,przetrenowanie

Następny temat

Dieta oraz odżywki

WHEY premium