SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze ścięgnem pachwinowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 423
Może mi mógłby ktoś pomóc. Otóż trenuję a raczej trenowałem dość dużo TaeKwonDo i byłem całkiem dobrze rozciągnięty , potem miałem troszkę przerwy i zachciało mi się pokopać , więc rozciągnąłem się, oczywiście po uprzedniej rozgrzewce i kopnąłem side-kicka i jakby mnie przeszył piorun :???: Ścięgno w lewej nodze a dokładnie w pachwinie czułem zaje...iście mocno, że nawet na kiblu usiedzieć nie mogłem , a teraz po prawie 3,5 miesiąca wciąż je czuję, tzn. już tak nie boli i wszystko działa jak należy ale boję się kopnąć wyżej niż do kolan bo wiem że coś jest nie tak. Jak siąde i się rozciągam i jak wezmę nogi tylko na np. 35-45 stopni że ścięgna pachwinowe zaczynają się napinać , to w lewej nodze czuję to ścięgno dosłownie pod skórą. Nie ma go wcale w prawej nodze , a w tej lewej pachwinie jest napięte jak struna i nie pozwala mi sie rozciągnąć mocniej niz 45 stopni bo zaczyna boleć jak cholera.Stąd też moje pytanie , czy może ktoś mi coś poradzić ?!
dzieki

TaeKwonDo to moja religia...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne zaczerwienienie skóry na członku....

WHEY premium