SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wypróżnianiem...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
Witam

Mam pewien problem, ogólnie mam słabą przemianę materii i chciałem ją przyśpieszyć... poczytałem, pomyślałem i zainwestowałem w tyrosin hi teca + do tego popijam dziennie 4 litry ustronianki z jodem... chciałem w ten sposób przyspieszyc działanie tarczycy co warunkuje szybką przemianę materii, no i rzeczywiście chudne... w tydzień zleciało 2 kg (mam 18 kg nadwagi) jezdze codziennie na rowerze 50 - 60 minut w 80 % HRMax, ale piszę ten temat gdyż przyjmowanie tyrozyny powoduje silne wyrzuty adrenaliny i noradrenaliny co spowalnia perystaltyke jelit i to jest wlasnie moj problem... 4 dni nie byłem w kibelku :( co dla porownania przed tyrozyną byłem średnio 2 x dziennie zacząłem sie martwic i dlatego zwracam siędo was czy odstawić tyrosin, czy to nrmalne... czy znacie jakies dobre suplementy na przywrocenie prawidlowej perystaltyki jelit (czytałem o lacidofilu)... pomóżcie !

Pozdrawiam

Zmieniony przez - piter_pe w dniu 2012-05-19 18:50:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Za dużo wody to też nie za dobrze. Oprócz tej ustronianki pewnie jeszcze coś pijesz więc wyjdzie jeszcze więcej. Nie wiem skąd masz wniosek, że masz słabą przemianę materii bo sama nadwaga o tym nie świadczy. Według mnie zabrałeś się nie od tej strony od której powinieneś. No ale żeby Cię nie rozerwało ... Kup sobie suszonych śliwek i pojadaj do każdego posiłku. Do tego możesz dokupić suplement Colon C i na kolacje zjeść makrelę. I raczej bym odstawił tę tyrozynę, bo najwidoczniej Ci nie służy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328
rano pół szklanki przegotowanej ostudzonej wody z sokiem z połówki cytryny.. powinno pomóc :)

I am who I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328
na czczo ;)

I am who I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
hmmm skad fakt ze mam zla przemiane materii ? wiec ... nie jadam wiecej niz 3200 kcal na dzien, staram sie jesc białko węglowodany złożone i zdrowe tłuszcze gram w piłke przynajmniej 2 razy w tygodniu po 1,5 h do tego jezdze na rowerze miesiecznie ok 400 km... pewnie zaproponujecie mi: dieta z deficytem i aeroby ale wiekszoc ludzi z moim trybem zycia była by chuda jak patyk a ja niestety mam nadwage dlatego mysle ze mam slaba przemiane materii

PS. jutro napewno wypróbuję tą wodę z cytrynką bo nie miałem w domu :D i napisze jak efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
ahh o śliwkach suszonych słyszałem, ale o robieniu wywaru ze zalewasz w nocy szklanke sliwek a rano jesz te sliwki i pijesz sok... spróbuje najpierw cytrynke potem sliweczki jak nie zadziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
3200 to całkiem sporo, niektórzy uważają, że skoro mają "aktywny" tryb życia to powinni spożywać większe ilości jedzenia. Tylko nie można nazwać trybem aktywnym dwóch meczów i przejechania 400km/mieś rowerem jeśli masz dla przykładu siedzącą pracę. Mecz meczowi nie równy, tak samo jazda na rowerze nie równa jeździe na rowerze. 400km/mieś to krótkie dojazdy do pracy. Jeśli uzupełnisz profil zdecydowanie łatwiej będzie cokolwiek więcej napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
profil uzupełniony... dodam jeszcze ze oczywiscie mecz meczowi nie równy ale staram sie dawac maxa dlatego nie ma mowy o staniu na boisku, mysle ze jest to porządny trening ala interwałowy :) ps. rowerkiem jezdze do pracy jednak nie wliczam km do miesiecznego rozrachunku... jeżdże kawałki 25 km-owe (mniej więcej 1 h) w tętnie HRMax 80 % mierzone pulsomterem garmina FR60 także jestem spokojny o to ze moj organizm pracuje w strefie spalającej tłuszczyk, tylko prosze nie odbiegajmy za bardzo od pytania które postawiłem... czy da sie pogodzic podwyzszony poziom adrenaliny i noradrenaliny z niezaburzoną perystaltyką jelit?

ps. dzieki za zainteresowanie tematem

Zmieniony przez - piter_pe w dniu 2012-05-20 10:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Jeśli mówić o jakimkolwiek zaburzeniu, to u Ciebie to poszło zdecydowanie nie w tę stronę. Wyrzuty adrenaliny u zwierząt (a tym właśnie jesteśmy) powodują zazwyczaj efekt zupełnie odwrotny niż u Ciebie ;) A teraz poważnie, nie podbijaj sobie adrenaliny tyrozyną bo jeśli to wywołuje zaparcia to nie jest to prawidłowy przebieg sprawy. Odstaw to na tydzień dwa i zobacz czy wszystko wróciło do normy. Możesz co prawda jeść suplementy w postaci Colon C, popijać wodę z cytryną i przegryzać śliwki ale to nie jest dobra droga. A jeszcze zapytam z ciekawości, skoro piszesz że starasz dobrze się odżywiać. Dostarczasz w przeciągu dnia 30g błonnika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 280
zapomniałem dodać przed obiadem fitness fiber a poza tym duże ilości warzyw ok 500 g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Nie szkoda Ci kasy? ;) Taniej wychodzi kupić 0.5kg otrębów żytnich i robić z nich chociażby panierki, czy dodawać do płatków - ale to taka odskocznia. Niestety muszę Cię zmartwić, bo zajrzałem do Twojego profilu i na moje oko 3200kcal to jakieś 700 za dużo (jak nie więcej). I żeby nie było, że się czepiam ale pakowanie w siebie takiej ilości pożywienia może powodować zaburzenia w trawieniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny !!

Następny temat

spalanie tluszczu - zglupialem, prosze o wyklad edukacyjny

WHEY premium