SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z uk. trawiennym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Siemka!

Od około tygodnia mam problem z układem pokarmowym.
Przez pierwsze 3 dni miałem rozwolnienie a beki j**ały tak okrutnie, że nawet mi przeszkadzały %)
Teraz kupa i bekanie jest ok, ale za to już od samego rana czuję się jakby przejedzony i cały czas mnie mdli. Jedzenie nawet smacznych rzeczy, to walka.

Lece 250mg enana +250mg deki+200mg tritrena e4d

Kiedyś na trenie miałem słaby apetyt, ale to jak dłużej posiedziałem na wysokiej dawce. Teraz tren bije nie cały miesiąc a w dodatku w śladowych ilościach i zastanawiam się czy to od trenu, czy od grilla, gdzie znajomi niestety kupili gotowy karczek w markecie, jednak zjadłem go tylko pół.

Nie chciałbym schodzić dlatego zadaję o pytanie, czy to od trenu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Poczytaj https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Dzieki, widzialem to juz ;)

Jednak wolalbym nie ladowac w sie ie lekow skoro moze wystarczy odstawic tren ;)
Chociaz to dziwne ze tak szybko mnie zlapaly problemy


Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2016-05-06 09:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kwestia dawki genetyki, diety , środków lecących w tle, zwróć uwagę także na jelita, ja bym jednak brał jakiś rapacholin, probiotyk to bardzo lekkie lekki kosztują grosze , a mogę przyśpieszyć, nie odczuwanie dolegliwości.

Czasami samo przejdzie , czasami nie , decyzja należy do Ciebie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Probiotyki u mnie to standard

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
cichy10001
Dzieki, widzialem to juz ;)

Jednak wolalbym nie ladowac w sie ie lekow skoro moze wystarczy odstawic tren ;)
Chociaz to dziwne ze tak szybko mnie zlapaly problemy



Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2016-05-06 09:44:33



Nie musisz, ale na razie spróbuj takie combo - 30minut przed posiłkiem 30-40kropel kropli żołądkowych, tyle samo po posiłku + filiżanka dziurawca.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok do oceny

Następny temat

Pierwszy cykl Prop + Wino

WHEY premium