SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z trzymaniem sztangi.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
DZis po wczorajszym treningu, a mianowicie po trzymaniu sztangi boli mnie nadgarstek. Nie jest to bol bardzo uciazajacy mi, ale jakis tam jest. Myśle, ze powodem moze byc za szeroki chwyt. Na treningach cwicze w rekawiczkach z rzepami na nadgarstki.

Pozdro. Wy tez tak macie ...
(sog)

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Wy*** te rekawiczki! Jak sie przyzwyczaisz do rekawiczek to pozniej bedziesz an nie skazany bo nie bedziesz mogl cwiczyc bez (beda cie nadgarstki napieprzaly). Co do bolu to mysle ze dzien czy dwa odpoczynku i ci przejdzie tez tak mailem kilka razy

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Możesz spokojnie ćwiczyć w rękawiczkach z opaskami na nadgarstki.Pamiętaj jednak że gdybyś chciał kiedyś startować na zawodach,to niestety bez rękawiczek tylko opaski
Jeśli podczas wyciskania stosujesz zabezpieczenie nadgarstków,to proponuję sposób który jest sprawdzony i praktykowany przeze mnie od wielu lat.
Podczas rozgrzewki i wykonywaniu serii na mniejszych ciężarach ,nie stosuj żadnego zabezpieczenia nadgarstków.Opaski lub inny rodzaj zabezpieczenia zakładaj dopiero przy większych ciężarach.
W ten sposób na małych ciężarach dodatkowo wzmocnisz nadgarstki i nauczysz się panować nad ciężarem bez opasek.Natomiast przy dużych ciężarach opaska zabezpieczy cię przed kontuzjami, bo właśnie w tym celu jest zakładana.Lecz nadgarstki należy ćwiczyć,gdyż same opaski nie wytarczą żeby nie ustrzec się kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Dzięki Wzorek za fachowe info. Sog nie wejdzie. Przedramie cwicze.

POzdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powstaje nowa federacja armwrestlingowa

Następny temat

Zmiana zasad w Polskiej lidze zawodowej

WHEY premium