SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z techniką - pompki na poręczach.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Słyszałem, że bardzo dobrym ćwiczeniem na triceps są pompki na poręczach. Zmieniłem w tym tygodniu trening i postanowiłem je włożyć jako pierwsze ćwiczenie na trica. Siły mam sporo, wykonywałem je z obciążeniem. Problem polega na tym, że nie umiem wyizolować tricepsa, bujam się, bardziej czuję klate. Poręcze mam w przyrządzie do unoszenia nóg ustawione w ten sposób, że jak trzymam uchwyty to dłonie są po obu stronach ciała ustawione do tułowia. Proszę o dokładny opis techniki, ogólne porady itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Wszyskto jestw atlasie.Ale jak chcesz sie uczyc techniki to po co ten ciezar??

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
piszesz ze czujesz bardziej klatke.. sproboj poręcze wężej ustawic i prowadzic lokcie raczej przy tułowiu i ogolnie przyjac pozycje pionową. Bo na klatkę jest ręce szerzej, dalej od tułowia i pochylony do przodu (zobacz ktore elemtny "z klaty" włączasz do treningu i je wyeliminuj)

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w sprawie pleców

Następny temat

czy cwiczac na mase mozna trenowac na worku treningowym????????

WHEY premium