SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z techniką?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Witam wszystkich i od razu przechodzę do tematu. A więc tak jeśli siłuję się z kimś na rękę, to najmniejszy problem sprawia mi trzymanie ręki w pionie i przytrzymywanie przeciwnika, natomiast gdy trzymam go jakieś 45 stopni od stołu to mam bardzo ciężko, potem jest już coraz gorzej (a z tego co wiem to powinno być na odwrót). Bynajmniej nie chodzi tutaj o wytrzymałość, może robie gdzieś błąd? co może być tego przyczyną? POMOCY!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Hej, można prosić o pomoc, gdyż nikt ze znajomych nie umi mi tego wytłumaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
slaby biceps i przyczep lokciowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Wielkie dzięki, teraz wiem nad czym mocniej popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
wruce jeszcze do tego tematu.
Jak trenować przyczepy łokciowe :p ja nawet nie wiem czy mam słabe czy mocne ale powiem że nigdy nie trenowałem pod kontem siłowania się na ręce tylko bardziej na masę na siłowni jakieś wciskanie sztangi itp...

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz w Lublinie kilka klubów , wpadnij to ci pokażą , opisywanie nie wiele da-po co kombinowac . Masz Sport Club , Paco itd
pokaz w realu daje więcej niż 100 zdjęć .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rączka

Następny temat

Mistrzostwa Europy Juniorów do lat 23. 10-14 czerwca.

WHEY premium