SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rośnięciem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Mam problem z rośnięciem ( masy mięśniowej oczywiście ;D ) nie wiem czy to po prostu wina zbyt ostrego treningu ( robię treningi 4 x w tygodniu 16 serii na większe partie 12 na mniejsze, zazwczaj robię ponad połowę serii do załamania mięśniowego ).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masa nie rośnie = dieta najprawdopodobniej lezy. Ankieta, plan treningowy, rozpisz wszystko, tak będzie najprościej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
dostarczono 3240 kcal
b: 255 g (32%) ww: 400 g (50%) tł: 67 g (19%)

Tak wygląda mniej więcej moja dieta na teraz ( no może o parę g więcej tłuszczu i pare g mniej węgli )
Trenuję od roku jednak jakoś super efektów nie ma, teraz po redukcji około 11 - 12 kg, i znowu mam wrażenie że zalewam się bardziej niż mi mięśnie rosną czy to może być wina za dużej ilości ciężkich serii czy tylko dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Jeszcze co do budowy raczej typowy endo, a co do biegania raz w tygoniu 2 godziny w gra w piłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Co do samego treningu to 4 razy w tygodniu
pon klata ( 12 - 16 serii) barki (12 )
śro brzuch ( 8 ) triceps (12 ) biceps (12)
czwartek piłka nożna 2 h
piątek uda ( 12 ) łydki ( 8 )
sobota sporadycznie gra w piłkę lub bieganie
niedziela plecy (16) kaptury ( 6 ) przedramię ( 8 )

Wiekszość ćwiczeń wykonuje wolnymi ciężarami, czasami maszynami lub oparte o ciężar własnego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Rób trening FBW, robisz masę to nie baw się w łydki i przedramiona. Zrobisz je przy okazji ćwiczeń wielostawowych np. martwy ciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Mówisz że od braku wykonywania tych partii urosną mi one tylko poprzez ćwiczenia na większe partię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 516
Tak "mówię". Chyba, że przy martwym ciągu albo podciaganiu na drążku nie czujesz spuchnięcia rąk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5528
Wez jakis normalny plan 4dniowy z podwieszonych na mase bo ten co masz to pomyłka jakaś. Zweryfikuj jeszcze raz diete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie na szybko, plan treningowy

Następny temat

Trening mięśni brzucha/ plan treningowy.

WHEY premium