SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z redukcja tłuszczówka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Witam jestem obecnie na ckd dosc dlugi czas ogolnie cos tam poschodzilo jem 3 posiłki po 200gkarczku plus 200g warzyw i 60g kieleckiego , mam obecnie zastoj brzuch dolna czesc i boczki stoja nie wiem co zrobic cardio to 5x40 lub zamieniam zasem na hit ,zastanawiam sie nad wrzuceniem jakiś środków ew rotacja makro ? z góry dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
wklej diete normalnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
tak mniej wiecej tylko rozlozone na 3 posilki ,warzyw nie dodawalem jem po 200g roznych





Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga :105
Wzrost : 183
Obwód klatki : brak
Obwód ramienia : 42
Obwód talii : brak
Obwód uda :brak
Obwód łydki : brak
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 17
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4 razy w tyg silownia plus cardio 5x40
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : zrzucenie brzucha i boczków
Stan zdrowia : Zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : spalacz
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety :tłuszczówka






Zmieniony przez - maciejfil w dniu 2016-09-06 18:24:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
taka ketoza na dłuższą mete ani dobra ani zdrowa nie jest dodaj ww chociaż z 70g w dni treningowe. Zamień sobie areoby na interwały i powoli obcinaj kalorie. a z tym majonezem to już troche przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ta dieta to chyba żart. Jadasz tak codziennie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kcal mimo, iż kalorycznie się zgadza to majonez nie jest dobrym produktem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Migdały, nerkowce, włoskie

Następny temat

Pomoc przy diecie

WHEY premium