SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z redukcją

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Witam, tak jak w temacie mam problem z redukcją.
Nie licze kalorii ale staram się jeść co 3-4h, ogólnie to nie jem jakoś dużo staram sie jeść mniej. Jednak wydaje mi się że coś jest nie tak, jakby nie widze tak mocno efektów jeśli chodzi pas i tkanke, może poradzicie co zrobić...
Dodam 2zdjęcia jedno z kwietnia drugie robione dzisiaj. Przez te 2mies ubyło mnie 5kg, ale niestety z pasa tylko 3cm a tkanki ubyło około 1%.
Gdyby były jakieś pytania to pytać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Zdjęcie z dzisiaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
niestety doszedles zapewne do etapu, gdzie zbilansowanie diety jest juz konieczne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Zbilansowane tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
wyliczyc zapotrzebowanie i rozlozyc na makroskladniki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , prawidłowo zbilansowana dieta będzie kluczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Pomoże coś? Bo waga caly czas leci w dół ale fat stoi bo np jak siedze czy się schylam to fałdki są.. Jeśli pomoże to spróbuje ale czy jest sens rozkładać to na miesiąc? Od sierpnia chciałbym już pójść na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Jeżeli to co robisz do tej pory się nie sprawdza to co stracisz próbując czegoś nowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na początek wrzuc swój przykładowy jadłospis wg tego
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

zobaczymy jak wyglada rozklad i jakie wartosci pozmieniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie pierw trzeba zobaczyć jak to aktualnie wygląda a później co należy zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 959
Wydaje sie że nie mam co wrzucać bo jem to co mi zrobią rodzice także zawsze jest coś innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety i treningu

Następny temat

Jak pogodzić siłownię i treningi BJJ ? +dieta

WHEY premium