SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z przełamaniem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 98 dni Przeczytanych tematów 12
Witam, to jest mój pierwszy i prawdopodobnie ostatni wpis na tym portalu. Mam 14 lat i chciałbym zacząć chodzić na siłownię, ale boję się. W szkole jestem czasami wyśmiewany, mam niską samoocenę i szczerze się wstydzę. Jak zacząć? Zależy mi na tym

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1089 Napisanych postów 38864 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 339725
Fajnie by było jakbyś sie podłączył do jakiegoś kolegi który chodzi i mniej wiecej ogarnia , razem zawsze lepiej i jak se umówisz z nim to na pewno bedziesz chodzić , nie ma sie czego bać ,poczatki zawsze sa trudne .

Ewentualnie pozostaje Ci cwiczyc z trenerem jesli chcesz zaczac bardzo dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6636 Napisanych postów 143425 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1158166
przede wszytskim musiz wiedziec o tym, ze idac na silownie nikt nie bedzie zwracal na Ciebie uwagi, gdyz kazdy ma zazwyczaj swoj cel do zrealizowania i po to tam idzie. wiec na start odrzuc mysli, ze bedziesz zwracal na siebie uwage i ktos bedzie CIe obserwowal. jednak aby utrzymac tego typu stan musisz trenowac tez w miare poprawnie, bo przewaznie ludzie zazcynaja sie kims interesowac jak trenuje zle. tutaj przychodzi jedno z mozliwych rozwiazan o ktorych wspomnial rutkowy czyli pomoc trenera, ktory nie tylko Cie powinien nauczyc trenowac, ale i podniesie Twoja samoocene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1824 Napisanych postów 47991 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 485104
EdenHazard
Mam 14 lat i chciałbym zacząć chodzić na siłownię, ale boję się. W szkole jestem czasami wyśmiewany, mam niską samoocenę i szczerze się wstydzę.

zupełnie szczerze nie ma czego
mało tego prawie wszyscy co zaczynali to z powodu ze byli zbyt chudzi albo grubi
jak masz problem sie przelamac na poczatek moze sie sprawdzic trening doamtora i 10 wskazowek dietetycznych

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene i podpowiedz

;