SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z prostowaniem rąk

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 748
Witam Serdecznie.
Po ostatnim treningu nie mogę wyprostować do końca rąk.Bardzo bolą mnie ścięgna i bicepsy gdy próbuje wyprostować rękę.To był pierwszy trening od dość długiego czasu.Ćwiczyłem z dużym(oczywiście dla mnie) ciężarem.Powiedzcie mi po jakim czasie mi to powinno przejść.Mam jeszcze jedno pytanie.Stosuję odżywkę w której skład wchodzi monohydrat kreatyny.I tu moje pytanie,czy dalej ją zażywać,czy lepiej poczekać aż będe mógł normalnie ćwiczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ankieta? Co do monohydratu polecam przeczytać https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html. Co do bólu ciężko stwierdzić ile będzie trwał. Długo nie ćwiczyłeś, widocznie wykonałeś zbyt wyczerpujący trening i jak to po takiej przerwie nawet kilka dni będziesz czuł jego skutki.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
Jeżeli ćwiczysz po dłuższej przerwie, mięśnie są nieprzyzwyczajone do wysiłku. Zawsze powinieneś zrobić tydzień-dwa treninguu przygotowawczego stosując nawet połowę ciężaru maksymalnego.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 748
Naprawdę dziękuję za pomoc.Co do kreatyny jej jest tam 1,5g na 100g odżywki,więc normalnie ją stosować,czy poczekać aż będę mógł ćwiczyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak schudnac, jakie cwiczenia, jaka dieta

Następny temat

zygac sie chce po treningu

Wiecej