SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z pozycją

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
Mam problem z ustawieniem do walki.
Jestem praworęczny i prawonożny, jednak w walce dominuję lewa ręką i prawa noga.
Jak to ze sobą pogodzić ?
Wygodniej mi ustawiać się z lewą ręką z tyłu ale wtedy mam problem z wykorzystaniem prawej (silniejszej) nogi.
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jaki SW trenujesz? Czy nie możesz operować przednią, prawą nogą?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 163
Jesli chodzilo by o sam boks to pozycja leworeczna super nawet lepiej mi sie poruszac i unikac ale chcialbym tez trenowac kopniecia takie jak w kickboxingu, trenuje rekreacyjnie, moim sportem jest typowa kulturystyka. Jednak chce miec jakies podstawy w walce. Skupilbym sie na kickboxingu, jestem wysoki i latwo kopac mi na wysokosc glowy przeciwnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Poszukaj jakiegoś JKD zwłaszca w linii Teda Wonga. Oni tam wyznają zasadę silniejszej ręki z przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mnie uczono, że pozycję ustalasz wg tego, jak Ci z rękami wygodniej, bo łatwiej nogi "wyrównać", niż ręce - skoro pozycja mańkuta jest dla Ciebie dobra, to z niej trenuj.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Submission fighting pytania

Następny temat

straż miejska

Wiecej