SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z odchudzaniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 534

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Męszczyzna

Waga

86

Wzrost

172

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~`24 %

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

pzeciętna

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

piłka nożna

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie łączenia pokarmów tydzien

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

stablny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
Witam
Jestem nowym użytkownikiem forum SFD. Moim największym problemem jest zbyt duża masa ciała. Jeszcze 2 lata temu ważyłem 75 kg. Dobrze prosperowałem i byłem w formie, niestety podejrzenie raka w stawie łokciowym w prawej ręce przewróciło moje życie do góry nogami. Dziś gdy sprawy przybrały taki a nie inny obrót (spaslem sie jak swinia i mam tego dosyć), postanowiłem zapytać was drodzy forumowicze o pomoc z moim ciałem. Nigdy wcześniej nie odchudzałem się ponieważ nie musiałem dziś jestem zmuszony, a nie wiem jak się za to wziąć. w 3 punktach opisze moja sytuacje.

1. Ważę 86 kg, mam 172cm wzrostu, obwód mojego pasa to około 100cm, klatki 103 cm, ramię 38, udo 66. Jak widzicie na modela sie nie nadaję w ogóle:D zależało by mi najbardziej na zrzuceniu tłuszczu z brzucha i ud. TU pada 1 pytanie jakie ćwiczenia powinienem stosować na te partie ciala by je "odchudzić" bez treningów na siłowni.

2. Całe życie lubiłem zjeść, ale też całe życie trenowałem różne dyscypliny sportowe przez co nie tyłem. Na dzień dzisiejszy czuje sie jak normalny człowiek zamknięty w ciele świni

3. Znajomy polecił mi kalkulator IF korzystam z niego przez dwa dni jem dietetycznie chciałbym przedstawić wam przykładowy dzien i co w nim jem, prosił bym o korekty


1 posiłek
Mleko 150ml z płatkami kukurydzianymi 50 g
2 posiłek
mleko i płatki ta sama proporcja
3 posiłek
100 g ryżu białego 100 g piersi z kurczaka + sałatka z pomidora i ogórka
4 posiłek
to samo
5 posiłek
jogurt naturalny 140g z pomidorem


wiem że się coś nie zgadza proszę o pobłażliwość moim celem jest zrzucenie 10 kg. Proszę o rady i opinie załączam zdjęcia

[IMG=http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/901/BH0R40.jpg][/IMG][/URL]
[IMG=http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/538/Yki4eE.jpg][/IMG][/URL] 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dietą to bym tego nie nazwał. nie masz w ogóle podstaw. odpowiadając na pytanie w pkt 1. to tylko i wyłącznie dobra dieta z deficytem i ciężkie cardio sprawią, że pojawią Ci się mięśnie brzucha, zakładając, że je w ogóle masz.

poczytaj posty podwieszone tego działu, tam wszystko będziesz mieć napisane od A do Z.

doedukuj się, policz swoje zapotrzebowanie na kcal/dobę, rozłóż sobie makroskładniki, wybierz produkty nieprzetworzony, skleć z tego dietę i wróc z powrotem :)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzani

Następny temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ!!!

WHEY premium