SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nadgarstkiem - prostownik promieniowy długi i krótki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
Witam,
po ostatnim treningu pleców i bicepsa, gdzie skupiłem się na podciągani nadchwytem oraz podchwytem, zaczął na następny dzień, a nasilił się po 2 dniach nadgarstek. Ból następuje przy ruchach do góry i na dół dłoni i występuje on dokładnie w prostowniku promieniowym długim i krótkim (stwierdzam to po porównaniu do zdjęcia niżej)



Ogólnie z nadgarstkami zawsze miałem problem więc przed treningiem smaruje je maścią rozgrzewającą oraz dokładnie rozgrzewam.
Nie wiem czy iść z tym na jakieś prześwietlenie bo ten przypadek to nie pierwszy raz, a wcześniejsze po prostu odczekiwałem nie ćwicząc tydzień, dwa następnie wracając do treningów i tak co jakiś czas... ale ileż to tak można? systematyka przez to strasznie cierpi i następuje demotywacja ;x

Suplementowałem się także kolagenem Abtei Gelatine z Niemiec (10g dziennie) ale różnicy za bardzo nie czułem.

HELP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Długo trenujesz? Wiesz stawy, a zwłaszcza nadgarstki (bo obciążenia są bardzo duże) są narażone na różne urazy i co się wiąże z zwyrodnieniami na przestrzeni dłuższego czasu. Regeneracja to podstawa. Odpocznij trochę i może zmień technikę.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdjęcie RTG nic nie pokaże zakładając że problem nie jest strukturalny tylko funkcjonalny i związany z napięciem i przeciążeniem co można przypuszczać u Ciebie patrząc po mechanizmie jak opisałeś. Rozciągasz się po treningu i czy uwzględniasz przy tym przedramiona?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamanie kostki - zdjęcia rtg

Następny temat

Rana na drugim palcu lewej ręki

WHEY premium