SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nabraniem masy bez zalewania tłuszczem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
Witam, otóż mam taki problem. Zacząłem ćwiczyć 3 miesiące temu, przez ten czas przytyłem 6 kg. Jednak mam obawy, że nabrałem zbyt dużo tkanki tłuszczowej. Nie widzę zbytnich efektów wizualnych ćwiczeń (wiem, że to bardzo krótki czas), natomiast mój obwód w biodrach to 87 cm (przy 76kg wagi, wzrost 180), dlatego chciałbym ograniczyć przyrost tłuszczu. Czytałem gdzieś, że w przypadku ryzyka zbytnego zalewania się trzeba ograniczyć węgle w dni nietreningowe, ale wtedy bilans kaloryczny w dni nietreningowe nie będzie się zgadzał. Dlatego w tej sytuacji chciałbym się poradzić Was co dalej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ja bym wprowadził interwały w dni wolne. Jest to zbyt wymagający wysiłek dla naszego organizmu aby robić je w dni treningowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6711
odkąd ćwiczysz zwiększył się obwód pasa czy wcześniej nie był badany? Gdy masz trening zużyjesz te 500 kcal więcej wiec 120g węgli można obciac bez obawy o brak postepow masowych. Wazne jednak co jesz zapewne w samej diecie sa problemy

Prowadzeni przeznaczeniem gotowi je zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Wypełnij ankietę działu i wstaw schemat odżywiania linki znajdziesz w podwieszanych tematach . Zapewne zacząłeś masę ze zbyt wysokiego poziomu bf i teraz Cię zalewa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozlliwe że jak kolea wyzej trzeba zrzucić tkanke tłuszczową a potem z głową masować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
Jeśli chodzi o obwód przed rozpoczęciem treningu to było 83,5 cm. A próbowałem zbijać wagę, ale dochodziłem do 70 kg i poniżej tego już czułem się niezbyt dobrze, więc zacząłem masę. Poza tym mam problem z szerokimi biodrami, dlatego tak szybko wzrasta mi obwód. W diecie miałem 3070 kcal, 177 g białka, 397 g węglowodanów i 87 g tłuszczu. Wstawiłbym dziennik żywieniowy, ale nie wiem jak to zrobić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6711
zmniejsz węgle o jakies 80g i dodaj aeroby 2 razy w tygodniu po 40 min jak już je wykonujesz to rob je częściej i dluzej lub co lepsze zastosuj trening interwalowy. Fajnie jest po treningu wskoczyć na 20 min na bieżnie 2 min biegniesz szybciej 1 ledwo truchtasz. Nabierasz masy tłuszczowej bo masz za duzy plus kaloryczny lub jesz niewlasciwe zrodla węgli czy tłuszczy

Prowadzeni przeznaczeniem gotowi je zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
Jeśli chodzi o węgle to jem ryż(biały,paraboliczny,brązowy),kasze(jaglana, gryczana) i czasem pije gainer, ze względu na problemy z wyrobieniem odpowiedniej ilości kalorii itp. A tłuszcze no to głównie z orzechów, plus to co jest w jajkach, czy mięsie. A ilość węgli to zmniejszyć ogólnie, czy tylko w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6711
ryz bialy i kasze jaglana bym wykluczył na początek zmniejsz tylko w dni nie treningowe i daj sobie 2 tygodnie jak nie będzie efektu obetnij po calosci

Prowadzeni przeznaczeniem gotowi je zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wizualne efekty będą po trzech latach, a nie trzech miesiącach. Wklej zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
Jakbym wiedział jak, to bym to zrobił. Niestety jedyne linki z pomocą na forum, które znalazłem, straciły na aktualności (ze względu na brak zdjęć ilustracyjnych). Jedynie mógłbym wstawić link do zdjęcia na imgurze, czy innej stronie. Inaczej nie wiem jak to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94
A co do tego, że na efekty trzeba czekać cierpliwie wiem, ale przez ten czas nie chce zalać się niepotrzebnie tłuszczem i wyglądać jak ktoś kto unika siłowni jak ognia. Wolałbym wolniej nabijać wagę, ale mieć pewność, że rosną mięśnie, a nie tkanka tłuszczowa. A obecnie nie mam takiej pewności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 95kg do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna - którą wybrać.

WHEY premium