SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z miarką :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez solaros z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, o to mój nietypowy problem:
ostatnio zakupiłem sobie białko WHEY Protein Elite w kuble była miarka a na opakowaniu napisane proporcje tj. jedna miarka na ok.150ml wody/mleka/soku a ostatnio czytałem że najlepiej brać białko w proporcjach 2g białka na 1kg masy tylko nie mam zielonego pojęcia jaka pojemność jest mojej miarki :(

Moje dawkowanie wygląda tak:
- venom na czczo 2tab. ok.30 min przed biegiem
- 10km / 1h bieg z HR w przedziale 65%-75%
- po biegu wyciskanie na ławeczce skośnej 3 serie po 12 powtórzeń
- później brzuszki / lub podciąganie nóg 3 serie po 12 powtórzeń
- po wszystkim biegu 2 pełne miarki białka + woda ok. 200ml
- parę godzin później przed pracą 2x tab. venom'a

Wszystko robię codziennie przez 6 dni w tygodniu, obecnie waga z 78kg stanęła mi na 72 a chce dobić do 68-70kg i nie wiem czy to nie wina zbyt małej ilości białka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
zważ na wadze i po kłopocie

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
j/w. Ta miarka podejrzewam że ok 30g ma. Diete dobrą masz?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dieta jest minimum tłuszczu, cukru, węgli tylko białko, omega-3, owoce, warzywa i kurczak/indyk, kasza. Jak bym miał wagę elektroniczną to bym nie pytał na forum :) myślałem że ktoś ma to białko i już ważył lub wie ile. Co do samego białka można brać raz dziennie po treningu np. 144g za jednym zamachem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15279
2g bialka na kg masy ciala tyczy sie calkowitej ilosci bialka spozywanego w ciagu dnia. nie tylko z prochu i tym bardziej nie za jednym razem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uff bo bym się chyba zesrał po takiej porcji na raz :) czy jest coś mocniejszego od Venoma? Tylko nie ten specyfik co wywołuje dreszcze żeby leciały kalorie jeszcze mnie nie pogięło :) Może coś argininą i cytruliną lub specyfik który wpływa na ilość wytwarzanego HGH (chodzi mi o stymulator zgodnie z regulaminem!) lub może jakieś inne piguły polecacie aby pozbyć się fatu i nabrać mięśnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Ja nie mam wagi elektronicznej jak chce zważyć coś typu proszek to biorę w woreczek i przy najbliższych zakupach w biedronce ważę. Tylko ostrożnie by nie pomyśleli że towar ważycie dilery:D

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a no właśnie ale za to w ciupie można sobie poćwiczyć za free :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Koskihno
Sog za pomysłowość ;)

Osobiście nigdy się nie bawię w liczenie gramów co do jednego. Zawsze daję z 5-10g więcej, czy to się tyczy białka czy carbo. sam nie wiem ile moja miarka ma... hehe z 25g chyba

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może coś argininą i cytruliną lub specyfik który wpływa na ilość wytwarzanego HGH (chodzi mi o stymulator zgodnie z regulaminem!) lub może jakieś inne piguły polecacie aby pozbyć się fatu i nabrać mięśnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
2g bialka na kg masy ciala tyczy sie calkowitej ilosci bialka spozywanego w ciagu dnia. nie tylko z prochu i tym bardziej nie za jednym razem! - ot co.

Polecam również lekturę:
https://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stack przedtreningowy - Sogi++

Następny temat

obecnie najlepszy spalacz

WHEY premium