SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, otoz mam 16 lat i chciałem poprawic wyglad mojego ciala. Problem polega na tym ze nie wiem jak tego dokonac. Mam wzrost 183cm i ważę 65-66 kg. Rok temu ćwiczyłem w domu 4 miesiące ale doszedłem do wniosku iz bez masy nic nie zdziałam. Nie wiem dlaczego tak jest ze nie mogę przytyć. 4 lata temu byłem dosć tłustym dzieckiem ale w ciągu tych lat moje ciało strasznie sie zmieniło urosłem i mój wygląd był coraz chudszy. Chciał bym bardzo przytyć, jem bardzo dużo, mój dzien wygląda tak: rano jogurt, w szkole 2 kanapki + drożdżówka + jedna butelka wody, po południu mięso (ryż, makaron albo ziemniaki) do tego surówka, pod wieczór jakies płatki albo cos słodkiego, na kolacje 4 kanapki + jakis owoc (oczywiscie w ciągu dnia jakies czipsy albo batony sie trafią). Prowadzę niezbyt aktywny tryb życia. Chodze do szkoły i z powrotem z jakies 3 km dziennie + wf do tego 2 km chodzenia z przyjaciółmi po szkole, czasami cos na działce pomoge tacie a w wakacje kosze trawę ciężką kosiarką co 3 dni. Bardzo proszę o pomoc co zrobić by przytyć i aby moje ciało wyglądało bardziej mięsnie :)
umieszczam fotki:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyłóż się do diety. Oblicz najpierw swoje zapotrzebowanie : https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html. Potem rozkład b/t/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcja-do oceny!

Następny temat

Olej lniany czy z oliwek? Kiedy? W jakich ilościach?

WHEY premium