SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z libido po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
hmmm jesli chcesz cos potestowac przed badaniami lekarskimi (choc ja bym je zrobil na 1 miejscu ) to

DHEA - 100-150mg dziennie
Jakis bardzo dobry supl NOX
Testofen/Fenugreek w jakims dobrym stezeniu


I odstaw moze na razie bloker estrogenu (jak dlugo ciagniesz novadex juz???)

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36346
Novedex to lipa,właśnie pół opakowania poleciało do kosza.jak masz dojście do oryginalnego testaboost-a którego juz niestety nie produkują to spróbuj.Tak dobrana mieszanka ziół i minerałów że kopie juz po 2-3 dniach.Sprawdzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
novedex akurat to jeden z lepszych dzialajacych supli podnoszacych poziom tescia na rynku.

Nie tylko niezalezne badania na grupie ludzi ale i userow z SFD (badanie krwi) tego dowodza.
Zreszta ATD musi dzialac.

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
massacra: Pierwsze co, to tak jak chłopaki napisali - powinieneś zrobić badania. Stawiam flachę ze masz wy***any poziom prolaktyny.Tak często kończą sie zabawy z nandrolonami i jego pochodnymi,lecz mało kto o tym pamięta i dba o odpowiednią profilaktyke podczas cyklu.
Spróbuj zastosować bromokryptyne powinno pomóc - bynajmniej mi pomogło a miałem taką samą sytuację po ostatniej zabawie z trenem - dlatego postanowiłem - nigdy więcej trenu,nandrolonów i pochodnych

Tak w ogole nic nie napisałes o samopoczuciu ? Jednym z czestych objawów zbyt wysokiej prolaktyny jest MEGA*****owe samopoczucie (podchodzące pod depresję). Zanim wybierzesz się na badania sprawdź czy nie masz laktacji - co w 100% będzie świadczyć o zbyt wysokiej prolaktynie.

Na Twoim miejscu wrzucił bym AI + nolve + bromo. Po 3 tygodniach powinienes poczuc zdecydowana poprawe - ale tak jak wspomniałem na początku,zrób odpowiednie badania bo to podstawa!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1591
Tzn tak novedex ciagnalem przez 6 tyg. I juz skonczylem.
Nie mam ani Gino ani laktacji. Jezeli chodzi o bromokryptyne to czytalem o jej dzialaniu, jak rowniez wit b6 w dawkach od 200-60mg.
Nie wiem jednak jak moge dostac bromo, Bo nigdy sie nie interesowalem. Jesli mozesz pio to powiedz takze co to jest AI Bo niestety tez nie wiem.
A tak wogole to samopoczucie mam zaje... Nie czuje zadnych depresji czy zalaman I dolow.

Powiem szczeze ze nocne I poranne erekcje sa. Gorzej wieczorami. No I checi brak :(

Powiedz Pio ile dochodziles do siebie po takim cyklu z Trena wlasnie

Pozdro
1

Plany treningowe, dietetyczne, cykle treningowe, fachowe porady!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1591
witam chciałem odświeżyć temat.
zrobiłem badania jednak trwało to troszke, bo niestety mój lekarz rodzinny nie wiedział jakie badania trzeba zrobić, i nie chcial mi wypisać skierowania na takowe. zrobiłem je prywatnie były zrobione tydzien po odstawieniu cloma 12 tabs, ktory niestety nie poprawił mojej sytuacji jeśli chodzi o libido i erekcji (która nie zawsze jest pelna tak czuję)

to wyniki moich badań:

TSH - 4,15, zakres od 0,27 - 4,20
Estradiol - 41, zakres od 8 - 43
Progesteron - 0,48, zakres od 0,20 - 1,40
Prolaktyna - 7,5, zakres od 4,0 - 15,2
Testosteron - 343,80, zakres od 280 - 800

zastanawiam się czy wrzucić morze undestora w dawkach 160 mg dziennie, żeby trochę pociągnąc testosteron i może coś na zbicie estradiolu bo tak w górnych granicach oscyluje. mam Aremadex XTR nie wiem czy to pomoże.

czy moze ktos doradzi coś jeszcze lub cos innego. nie wiem czy bawić sie w zbijanie prolaktyny bo tak w połowie jest, mam bromo ale czy warto ja zbijać do dolnej granicy?

dzięki życze i pozdrawiam

Plany treningowe, dietetyczne, cykle treningowe, fachowe porady!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
AI samo z siebie moze pomoc bez undestora nawet. nie wiem co tam w aremadex jest, ale jesli ATD (jak w novedex), to bym uderzal. u mnie chlopaki zarowno po cyklu, jak i ci naturalni (nigdy nie koksowali) sa zachwyceni novedexem, byliby tez zapewne kazdym innym AI dzialajacym na E2.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1591
hmmm. a AI to co to jest bo nie bardzo znam sie na tych skrótach. arremadex ma atd podobno lepszy niż novedex xt.

Plany treningowe, dietetyczne, cykle treningowe, fachowe porady!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
inhibitor aromatazy, czyli np ATD.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-01-14 11:32:11

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1591
oki dzięki, przywalę ten undestorek bo mam pewniaka apteczniaka i wrzuce do tego arremadex. bromo na prolaktyne chyba nie bede ruszal skoro w normie.

Plany treningowe, dietetyczne, cykle treningowe, fachowe porady!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-drol + Epithin-e

Następny temat

co teraz na next cykl

WHEY premium