SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kreatyna... Co to może być?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1511
Witam po 2 miesiącach regularnego treningu postanowiłem kupić kreatynę Activity 300 kaps. Wcześniej też trochę ćwiczyłem ale to nie regularnie. Od ok. 3 tygodni zażywam tą kretkę. Nie wiem co się dzieję bo w trakcie ćwiczeń tak ok po 45 minutach zaczynają mnie boleć ręce szczególnie w okolicach zgięcia między przedramieniem a bicepsem. Trochę dziwny to jest ból to czuję sie jakby nie bolały mnie mięsie a... (właśnie nie wiem jak to opisać) Poza tym podobno bo kreatynie ma się więcej siły a ja zauważyłem że mogę robić mniej powtórzeń teraz... A jeśli chodzi o ten ból to szczególnie po ćwiczeniu klaty, kiedy chcę robić plecy to już nie mam za bardzo jak bo nie daję rady... Pomóżcie mi:) Bo naprawdę nie wiem co jest grane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 981 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7263
raczej z kreatyna to nic nie ma wspolnego
moze jakas kontuzja i tyle lub przetrenowanie

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1511
Ale nie nigdy tego nie miałem. Kumpel mówi ze cisnienie w żylach sie podnosi i dlatego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba i redukcja wagi

Następny temat

pomoc w dobraniu supli!!!

FuckBaton