SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kolanem...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Witam, jakiś czas temu - 3 lata temu około - miałem kontuzje prawego kolana. Nie szedłem z tym nawet do lekarza, samo przeszło. Od czasu gdy to zdażenie miało miejsce, zdażały się tylko czasem lekkie bóle. Dzisiaj, postanowiłem dać upust emocją i podczas przemeblowania wystakiwałem kilka - 3 - razy przez okno - parter -, przy ostatnim skoku, kolana zgieły mi się na maksymalnie. - Prosiłbym żebyście nie pisali rzeczy typu, po co to robiłeś, itp. ponieważ jak pisałem chciałem dać upust emocją i się wyszaleć - Przy tym zgięciu poczółem średni mocny ból w kolanie. Zignorowałem to i przez chwile trenowałem zapasy z moim psem. Po 10 minutach naszej walki okazało się, że mam problem stanąć na nodze. Chciałbym prosić Was, o rady jakimi witaminami/innymi środkami - bez recepty - moge wzmocnić kolana.
Może być istotny fakt, że podczas przysiadów - zwłaszcza z obciążeniem - strzelają mi kolana.

Nie chciałbym iść z tym do lekarza, ponieważ planuje osiągnąć cośw MT, a opinia o niepełnej sprawności kolana mi nie pomoże, a przed zawodami zawsze może być lepszy, bezbolesny dzień.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Odpowie mi ktoś...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
takich rzeczy farmakologicznie nie zaleczysz

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Żyłem z tym 3lata, moge żyć 30.
Nie oczekuje, że wetre sobie maść i będe miał wszystko juz wporzo.
Czy może coś zmienić usztywniacz kolana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
chłopie takie sprawy sie pogłebiają;] wiez mi ,ze za 30 lat bedziesz zalował ,ze nie poddałes sie fizjoterapii;] a usztywniacz kolana poglebi tylko problem bo oslabi miesnie wyreczajac je ze stabilizajii

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
a jakie jest prawdopodobienstwo ze przez to mnie nie beda dopuszczac do zwodow w kumite?

jest jakas szansa zeby to nie bylo nigdzie po takiej terapii zapisane?

Zmieniony przez - Arrientos w dniu 2008-10-14 20:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
nie apnikuj szymon kolecki mial straszna dyskoaptia(powazna patologia kregoslupa) i startowal w pekinie. nie ejstem na 100% pewny ,ale mysle ,ze nie beda sie nic czepiac ,ale nie chce Cie sklamac.

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Dobra, dzieki. SOG za pomoc, postaram się pójść do tego lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja pleców...

Następny temat

duza szpara miedzy zebami

WHEY premium