SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klatką

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Mam spory problem z moją klatką piersiową. Mianowicie mam jakiś rodzaj skoliozy wrodzonej, czy coś w ten deseń. Przez to moja klatka piersiowa jest nierówna (lewa pierś większa od prawej). Od dwóch tygodni jestem na cyklu i różnica między klatkami strasznie się zwiększa. Lewa sporo urosła, prawa minimalnie. Bardzo to widać przez koszulkę, nie wspominając bez. Chciałem się zapytać czy są jakieś sposoby aby nadgonić tą lewą stronę. Może robić jakieś dodatkowe ćwiczenia tylko na prawą? Proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
daj zdjęcie i napisz z czym dokładnie problem (co lekarz w rozpoznaniu napisał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
dokładnie pokaz zdjecie bo duzo osób widzi to czego nie ma , my ocenimy

mi od szkoly sredniej lekarz stwierdził skorlioze piersiowa ale powiedzial ze w niczym mi to nie przeszkadza i nie zabronił mi cwiczyc albo coś w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
u mnie tez lekarz stwierdził skolioze, i powiedzial że dobrze że chodze na siłownie to sobie kręgosłup wzmocniłem dzięki temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Przepraszam za zwłokę, ale dorzucam w końcu zdjęcia
https://www.sfd.pl/Problemy_amatora-t869814.html < są tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przesadzaj ale dobrze jak sztangę na razie zastąpisz hantlami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata piersiowa problemy z aktonem

Następny temat

POMOCY! 16 LAT

Wiecej