SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klatką

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 108
Mam kolejne pytanie odnośnie klatki.
Ogólnie mam złą genetyke klaty i mam tą przerwe miedzy klatą.
Ale jest jescze 2 problem otóż mam nie równe mięśnie klatki.
Znaczy że prawa strona klaty jest sporo większa od lewej ; /
Czy to da radę jakoś wyrównać jakieś ćwiczenia na to ?
Boję się że jak będe ćwiczył dalej to to będzie bardzo żle wyglądać :D

Dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Tego środka nie poprawisz. Tak są rozłożone przyczepy.
Ale jak dołożysz 15-20kg masy to nie będzie to wyglądało źle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pokaż tą sporą różnicę wstawiając zdjęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Dokladnie przedewszystkim pokaz jak ta twoja klatka aktualnie wyglada

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Również czekam na fotkę bo ja mam analogiczny problem, ale lewa strona jest większa mimo że jestem praworęczny.

U mnie problemem jest ból w lewym łokciu i różna technika obu rąk przez to przy wyciskaniu. Prawa ręka wykonuje nieco inny ruch przez co więcej obejmuje bark, w lewej ręce tak nie jest i poprawnie pracuje klatka, co z kolei powoduje jej lepszy wzrost.

Jak zszedłem z ciężarami o jakieś 15kg to wtedy udało mi się wyrównać technikę, podniesienie ciężarów = technika kuleje bo lewa ręka boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Różnice mogą wynikać z wad postawy, a nie z "genetyki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 108
Niestety na zdjęciu tego nie idać : / Zbyt słaby aparat : /

A jeśli to jest wada postawy to można coś z tym zrobić czy to już zostanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Można. Najpierw jest potrzebna jednak diagnoza. Idź do fizjoterapeuty. No i jak "wady" nie widać na zdjęciu, to znaczy, ze brak Tobie mięśni i o żadnej "wadzie" nie ma nawet co dyskutować, zanim nie dołożysz z 20 kg mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 108
Znaczy może by było widać jak by był lepszy apart xD

Więc co mówisz żeby ćwiczyć dalej normalnie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jeśli to nie są jakieś duże dysproporcje to nie ma się czym przejmować. Im więcej masy, tym mniej widoczne to będzie.

Aczkolwiek przebadać się na wszelki wypadek można.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Wrzuć zdjęcie sylwetki. Całej. Nawet jak zrobisz zdjęcie telefonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 108
Tak jak mówiłem ta różnica może nie jest widoczna ale ten środek masakra... Nienawidze..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

więcej masy czy już rzeźba?

Następny temat

Jak poprawić chwyt dłoni?

WHEY premium