SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klatą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 192
Witam od dłuższego czas mam problem z treningiem klatki piersiowej otóż wgl nie mam progresu siłowego zatrzymałem sie przy 50 kg i więcej nie wycisnę ;d mój trening wygląda tak
wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4 serii 12,10,8,8 powtórzeń
wyciskanie hantli na płaskiej 4 serie 12,10,8,8 powtórzen
rozpiętki 3 serie 10,8,8 powtórzeń
jako iż nie mam jeszcze ławki regulowanej ale planuje taką zakupić nie bardzo mogę ćwiczyć na skosie itd
Waże 65 kg 172 cm wzrostu 17 lat dodam że np na inne partie progres jest i to dość widoczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Siłę robi się w zasadzie niższym zakresie powtórzeń. Poczytaj o 5x5. Masz dietę? Wklej pełną ankietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Może za często i za mocną tą klatę katujesz?

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 192
Diety jako takiej to nie mam tzn staram się ograniczać słodycze raz w miesiacu zjem jakiegoś fast fooda a tak to rano zazwyczaj płatki owsiane , w szkole dwie kanapki z wędlina drobiową , na obiad zazwyczaj mięso z ryżej albo omlet i jakas zupa a na kolacje twaróg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 192
Katuje raz w tygodniu ;d może to przez to ze próbuje wycisnąć wiecej niz moge i robie np tylko 5 powtórzeń nie mam pojęcia a dopiero zaczynam wiec jestem zielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Trening do bani i brak diety. Poczytaj posty podwieszone i odwiedź dział odżywianie. Mięśnie nie biorą się z powietrza. Bez diety trening nie ma większego sensu, jeżeli twoim celem jest masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 192
Z treningiem to sam wyczuwałem że bedzie problem ;d ale dopóki nie uzbieram hajsu na ławeczkę to jestem zmuszony ćwiczyć tylko na płaskiej tak czy inaczej Dzięki za Pomoc


Zmieniony przez - TonyM23 w dniu 2015-12-07 17:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie rozumiesz. Trening możesz zrobić samą sztangą i przećwiczysz całe ciało jak należy. PROBLEMEM jest BRAK DIETY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Jakimi dysponujesz ciezarami w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 192
65 kg obciążenia, gryf , dwie hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z wzrastającym obciązeniem...

Następny temat

Trening na masę, ograniczony sprzęt

WHEY premium