SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z jadrami, potrzebana POMOC!?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4351
witam mam taka sprawe kumpel ostatnio sie mnie pytal czy moge mu cos doradzic ale wole zapytac specjalistow co zrobic. a mianowicie mowi ze bardzo mu sie jadra skurczyly 1,5 roku temu mial cykl zrobl PCT clomid i hcg.. teraz caly czas tribulusy zre a jajka podobno dalej malutkie... teraz chce wejsc na cykl i niewie czy moze?? cykl bedzie okolo 10 tyg z susty deci i chyba wina... potem oczywiscie PCT.. pytal mnie sie tez czy jest cos takiego jak zanik jader i czy m,u to grozi??
niemam pojecia co mudoradzic, pytal nsie mnie czy czasem nie wziasc hcg przed cyklem albo wsrotku i puzniej na odblok??? moze cie powiedzec co o tym sadzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
ja szczeze mowiac mam w dupie jaka jest wielkosc jaj byle by palka wygladala proporcjonalnie do reszty ciala i zeby bez problemu stala to sie liczy!a nie tam wielkosc jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
niemoze pujsc z tym do lekarza?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4351
tylko ze on teraz niema z nimi zadnych problemow nie bola go ani nic tylkoz e sa male, moze ktos wie cos na ten temat, co z tym cyklem i wogule?? a jak nie to napewno wysle go do tego lekarza chodz nie latwe to bedzie... narazie was prosze o rady!!!????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
pojdzie do lekarza a ten skieruje go na badania i bedzie wiedzial na czym stoi
jak libido ?

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz nie ma sensu bic hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Czas który minął od cyklu(zwłaszcza,że przeprowadził odblok),warunkuje "powrót do normalności".Wielkość jąder uwarunkowana jest genetycznie i nie szukałbym przyczyny po tak długim czasie od cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie. hcg uzywa sie do pubdzenia ukladu do pracy, tym przypadku praca ukladu nie byla wstrzymana. jadra funkcionuja normalnie i kurczenie nie ma zwiazku z przebytym ak "dawno" cylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
nie wszyscy musza miec duze jaja he

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Jeżeli libido jest OK to looz z małymi jajami też da się żyć.



Tylko co to za życie
Poz

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2008-07-08 18:32:34

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
nie ma sie czym martwic przeciez 'male jest piękne'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklon na wrzesien

Następny temat

cyklon na jesien

WHEY premium