SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z gromadzeniem sie masy !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Ema ziomy ma malutki problem kt€rego się wstydze pewnego dnia wpadłem na pomysł ułożenia sobie dietki tzn 3g białka 6 g węglowodanuw i 2 grmy tłuszczu na kilogram masy ciała pomagał mi w tym dziennik posiłków jadłem co popadnie tak aby nieprzekroczyć wymienionych norm wpisując wszystko do dziennika i skutki tego były luksik z 55 kilo przytyłem do 62 w ciągu póltora miesiąca niestety zuważyłem u siebie jeden negatywny skutek prawie cała masa osadziła mi sie w nogach i pośladkach w wyniku czego niemieszcze sie w dżinsy czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego ?? przecież nawet niećwiczyłem nóg a zebrał mi się tam tłuszcz narazie tak tego niewidać ale boje sie że dalej będzie się tak dziać pomużcie co mam zrobić !!! w bicepsie doszło mi 1 cm a w udach 3 a o tyłku niebęde nic uwił co mam robić ??? mam nadzieje że niewyśmiejecie mnie i doradzicie mi co mam zrobić muj koleszka tak ma ale po testosteronie że masa mu spadła w dupe ale ja koksu niebiore

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
moze drzemiesz w trakcie dnia, albo za malo ruchu czy swiezego powietrza

przetrenowanie przejawia sie rowniez bezsennoscia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
nie ten dzial, widocznie masz taka genetyke ze Ci wchodzi w tylek i nogi
myśle ze zla dieta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
rozpisz poszczegolne posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehh myślałem ze na dopingu jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
1posiłek 200g serka topionego gouda + 200g chleba wędliną masłem i ogurkiem skalnka mleka z białkiem wpc ostrowią 80 %
2 posiłek 4 jaja kurze całe + 200 gram twarogu tłustego + szklanka mleka z białkiem wpc 80 % z ostrowi
3 posiłek 200 gram kaszy gryczanej + 150 gram chleba z wędliną i ogurkiem

to moja cała dieta tyje jak trzeba ale niestety wszystko odkłada mi sie w nogach i dupie

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehe zła dieta
3 posiłki?trzeba wszytko pozmieniać
czytaj posty podwieszone i obierz Sobie cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
a mleko ma 3,2 % tłuszczu

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
tzn wiesz ja niepatrze na pore o kturej jjem ja mam rozpisane co mam jeść i jjem to przez cały dzień niemam rozdzielonych posiłków tylko np jak jestem w domu to zjem serki i kasze gryczaną pużniej gdzieś ide i znowu przychodze to wypijam mleko itp nieważne o kturej ważne aby to wszystko zjeść

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
ważne to powinno byc to zeby jesc poslki co 3h, nie wazne gdzie jestes, czytaj posty, rób jedzenie, i przestrzegaj tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
tragiczna ta dieta...

3g bialka na kg - duza przesada , 2g max

1,5g tluszczy ( glownie zdrowych, jednonienasyconych )

5g wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
staraj sie jesc systematycznie co 2,5-3 h , 5-6 niewielkich posilkow dziennie ktore wypelnia twoje zapotzreboiwanie na kcal i makroskladniki. Przeczytaj posty podwieszone najlepiej, rzeczywiscie 3 g bialka to za duzo. Ser chudy lepiej ci wyjdzie ostatni wieczorny posilek to chyba troszke za duzo wegli... Poprostu przeczytaj tematy podwieszone..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

schudnac!

Następny temat

>rozkład mikroskładników w mojej diecie<

WHEY premium