SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z drążkiem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Witam! Mam mały problem z drążkiem, ponieważ mój mądry brat go zepsuł (był do 100kg). Pytanie związane z tym jest takie, czy moge np. w dzień pleców po szkole iść gdzieś na jakiś plac, podciągać się wrócić do domu i ćwiczyć dalej. Czy raczej przerwa około poł godziny będzie za duża i mija się to z celem. Jeszcze pytanie gdzie mogę takie coś dostać

?t=16s i czy można to normalnie demontować i montować spowrotem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Dziewczynę czy uchwyty do pompek? :D
W większości sklepów sportowych, aukcje, sklepy internetowe itd.
Myślę że dobrze jest się rozgrzać jeszcze raz jeśli tak ćwiczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
Ale mogę i tak? Dobre i tyle, bo czuje pustkę bez tego drążka :D. Miałem w planie użyć tego żeby zrobić jak ten ziomek w 16 sec, ale do pompek chyba też może być. Chyba że te pompki jakieś mniej wydajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 50 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 397
A jakąś dokładną nazwe tego urządzenia, przykładową aukcje mógłbym prosić? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy rzeźba , ułożenie 3 dniowego planu treningowego

Następny temat

[Problem] brak efektów redukcji.

WHEY premium