SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ciężarami i gryfem ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Wiem , że to dośc glupi temat ale .... Kupiłem wczoraj gryf łamany i za c**** nie chce mi podejsc do niego zaden ciężar . Poprostu gryf jest tak jak by troszke za ,, gruby ,, ;P doradźcie co zrobic .... próbowałem powiększac otwory w cięzarach za pomocą pilnika , lecz mozna sie przy tym zatyrac na smierc :> Jest jakis latwiejszy sposób ?

Zmieniony przez - PACMAN1928 w dniu 2009-11-13 18:57:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9636
A wiertarką próbowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To znaczy chodzi Ci o to czy powiększac otwory wiertarką tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21190
a nie możesz gryfu zeszlifować.?
można by było też zrobic taki myk, że gryf oddajesz w dobre ręce (np: moje) i kupujesz nowy, który będzie dobry ;D

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9636
No tak, masz np. gryf 30mm, obciążenie 28mm, więc zakładasz wiertło 31mm i jedziesz. Tylko musisz mieć dobrą wiertarkę, a i trochę się przy tym namęczysz.

Sam musiałem kiedyś parę swoich ciężarków tak przerabiać i innego sposobu nie znam.

Zmieniony przez - Pavlov_DD w dniu 2009-11-13 19:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W sumie ze szlifierką to tez dobry pomysł .. nawet o tym nie pomyślalem ;p Dzięki za pomoc panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14530
Ale jeżeli ciężary pasują idealnie na np długi gryf to nie ma co się piepszyć z ich rozwieracaniem. Oddaj łamany i kup cienszy. W Polsce jest takie coś, że w ciągu 7 dni możesz oddać towar z jakichś tam powodów, przynajmniej wcześniej tak było. Zresztą pogadasz ze sprzedawcą to może ci wymieni.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2755
albo daj na jakiś dobry warsztat to Ci przetoczą czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16534
tak to jest jak sie najpierw kupuje gryfy, a pozneij mysli jakie maja srednice krazki.
szkoda roboty z "przerabianiem". pocis go na allegro i kup odpowiedni dla siebie.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 120 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
zapewne masz gryf o srenidcy 30mm a zwykly naklad sprzedawany w sklepie ma 27mm lub tez 30mm to wtedy taki jakas tam nabijesz ale z trudem sam mam taki jeden gryf i go nieuzywam niestety ale mam duzo innych gryfow ten dostalem od kolegi za free wiec zadna strata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobietka szuka pomocy :)

Następny temat

w koszulce czy bez

Shaker