SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z byłym moderatorem Antosiem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Witam,
Dziś chciałbym przedstawić sytuacje która chyba nie powinna mieć miejsca.

A wiec tak, od grudnia prowadze dziennik w dziale Dzienniki dla początkujących. Częstym gościem jest, Antos098 (były moderator, aktualnie Antek98!). Przez 50 stron dziennika nie dostałem od Niego chyba ani jednej rady, ale za to kilkadziesiąt wypowiedzi mówiących o tym że nic nie potrafie, że nie znam wgl techniki, że nic nie osiągne, że jestem słaby i że co ja tu robie. Raz napisałem w dopingu i co zrobił Antos? KILKANASCIE stron o tym jaki to ja jestem d****ny, że nie potrafie trenować itp. Prosiłem kilkanaście razy by nie poruszać sprawy dopingu w moim dzienniku, ale moje prośby na nic się nie zdały. Wczoraj napisałem w dzienniku, że zawieszam na jakiś czas moje treningi bo dziewczyna jest dla mnie ważniejsza? i co? 2 strony spamu o tym że jestem sezonowcem, że nie wyszła mi kariera kulturystyczna (której nigdy nie planowałem) itp.

Po zamknięciu dziennika doszło jeszcze do takiej wymiany zdań:
http://imgur.com/DcoBDeW

Moge dodać również że nie tylko w moim dzienniku, Antoś wypisuje takie rzeczy, jako były moderator chyba powinien pomagać ludziom a nie mówić że wszystko robią źle nie dając przy tym żadnej rady.

Ostatnie wypowiedzi w moim dzienniku zostały usunięte na moją prośbę, ale z tego co mi się wydaje moderatorzy mogą czytać to co zostało usunięte.

Wiele razy prosiłem go o nie wypowiadanie się w moim dzienniku jeśli nic nie chce mi doradzić, ale to nie skutkowało.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2013-05-29 12:05:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
faktycznie - wielka strata; życzymy szczęścia na nowym podwórku %)
tutaj koniec zbędnego spamu nt w/w osoby, kolejny przypadek jakiegokolwiek chamstwa/buractwa nagrodzę banem ip

Nie bez powodu w/w stracił na sfd status, który posiadał - po prostu do niego nie dorósł, po jego zdjęciu i zostawieniu statusu doradcy poziom jadu w jego postach tylko się zwiększył; nikt tu nikomu nie odbiera tego co zrobił dla innych; co napisał na forum ale pewnych rzeczy nie będzie się tolerowało tak samo u totalnego anonima jak i u moderatora. Teraz ma gdzie walczyć o status moderatora, życzę powodzenia na nowej drodze życia

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-05-30 22:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
daj calego screena, a nie z jakims wycietym kwadratem czarnym, bo nie wiem co to za rozmowa, wycieta z kontekstu troche
i link do dziennika od startu dyskucji jakiejsc, by zainteresowani modowie mieli szybki podglad na sytuacje.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-05-29 12:15:07

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Maćko

Dokładnie j/w daj całego screena byśmy mogli spojrzeć obiektywnie na cała sytuacji , i jeśli rzeczywiście jest tak jak opisujesz to zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje na użytkowniku " antoś098!"

pozdrawiam i dziękujemy za zgłoszenie problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
W tych nowych zdjęciach nic nie edytowałem, to wszystkie wymienione moje wiadomości prywatne z Antosiem.

W sumie w moim dzienniku przez caly okres jego trwania można znaleźć docinki Antosia, wystarczy odszukać jego avatar.

Właśnie dostałem kolejną wiadomość prywatną, po tym jak napisałem "prawda boli", treść :
"w dupie Cię mam i wyp*****laj po raz drugi."

http://imgur.com/gvoc2FX

Zmieniony przez - Maćko w dniu 2013-05-29 12:31:42
...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Tomasz1405 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
wypisuje jakieś głupoty w dzienniku, później mi na PW. Nie mam przyjemności z takimi ludźmi rozmawiać na PW.
Nie jestem ani moderatorem ani doradcą tego forum. Jestem zwykłym userem. Mogłoby z niego coś być, ale niestety... myślał o dopingu kiedy podstaw nie ma ogarniętych, a to mnie trochę boli... chyba jednak za dobre serce mam, że wszystkimi możliwymi sposobami chciałem mu to wybić z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Są chyba do tego lepsze sposoby niż poniżanie i obrażanie na każdym kroku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
A z Ciebie moze jeszcze coś być ? że pouczasz, obrażasz wszystkich wokoło ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

błąd?

Następny temat

Przesyłka od ebay z SFD?

WHEY premium