SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z brzuchem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8592 Napisanych postów 151301 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194001
niestety nie mozemy podjac decyzji tego typu za Ciebie, czy lekarza prowadzacego lub osoby ktora Cie zbada i zna historie Twojej choroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 566
Już wszystko wiem , wczoraj miałem wizytę u fizjoterapeuty. Powiedział ze mogę dalej ćwiczyć tylko narazie z mniejszym obciążeniem. Ale zaciekawił mnie jeden temat - doszliśmy do tego ze mam problemy z jelitami a jak wiadomo jelita są powiązane ze stawami. Polecił mi zrobić badania , które miałyby wykazać jakieś nietolerancję. Powiedzcie mi jak to najlepiej i najszybciej załatwić ? Udać się do dietetyka i prosić go o skierowanie na badania czy samemu to jakoś załatwiać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8592 Napisanych postów 151301 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1194001
samemu na wlasne reke najlepiej, jednak konsultacja z dietetykiem klinicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 566
Waga na czczo tera około 71.5 kg, lecz znowu pojawił się problem brzucha , wieczorem na spuszczonym powietrzu wyglądam jak w ciąży. Nie mam już pomysłu co z tym robić kompletnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
problemow z jelitami moze byc wiele, jednak wymagana jest dosc szczegolowa diagnostyka.
jak chocby pod katem IBS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu push pull

Bialko zestaw