SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkiem - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Administracja i Moderatorzy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14
Mam wystające bark chyba gdzieś od 2 lat ale nie zwracałem na to uwagi ale zaczęło mi to doskwierać chyba się pogorszyła ten stan z minimalnego odchylenia (na ogół to mój lewy bark jest wysunięty lekko w górę ,podniesiony i do przodu nawet czuje to cały czas że mam nierówne łopatki itp.przy poruszaniu ręką .Jak to mam naprawić no i jestem dość szczupły.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
Witaj!
Przede wszystkim tematy przenioslem do dzialu zdrowie. Administracja nie jest dobrym miejscem na tego typu pytania.
Zerknij do mojego artykulu:
https://zdrowie.sfd.pl/art/Zdrowie/Jakie_są_i_skąd_się_biorą_wady_postawy_Jak_sobie_z_nimi_radzić_ -a5942.html?_gl=1*kphxno*_ga*MTAwMjczMTcyOC4xNTk5NTA0NTQ1*_ga_8YYC8K60BE*MTY2OTM4NDA5Ny43NTAuMS4xNjY5Mzg2MTI4LjU2LjAuMA..
Dotyczyn on wad postawy i korekcji miedzy innymi wysunietych barkow.
Musisz popracowac nad korektą pleców przede wszystkim.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Niestety niewiele można stwierdzić po wrzuconym przez Ciebie zdjęciu. Nie widać na nim nic nadzwyczajnego. Oczywiście oprócz tego, że masz dla o rozbudowaną sylwetkę i mięśnie stabilizujące/głębokie dzięki którym uniknąć możemy wad postawy i urazów. Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do fizjoterapeuty i on już będzie wiedział co należy zrobić i jak pracować nad ewentualnymi wadami postawy za pomocą specjalistycznych ćwiczeń, a późnej w miarę możliwości wzmacniania mięśni treningiem siłowym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
Błędny człowiek
Mam wystające bark chyba gdzieś od 2 lat ale nie zwracałem na to uwagi ale zaczęło mi to doskwierać chyba się pogorszyła ten stan z minimalnego odchylenia (na ogół to mój lewy bark jest wysunięty lekko w górę ,podniesiony i do przodu nawet czuje to cały czas że mam nierówne łopatki itp.przy poruszaniu ręką .Jak to mam naprawić no i jestem dość szczupły.






W takiej sytuacji najlepiej udać się do dobrego specjalisty który zobaczy na żywo i postawi odpowiednią diagnozę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12031 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
Dokladnie j.w
W Internecie mozemy jeydnie cos podpowiedziec, wskazac droge postepowania, uzmyslowci powage sytuacji.
Tutaj niestety ciezko dobrze, celowo podpowiedziec w kwestiach zdrowotnych. U fizjoterapeuty postępowanie w przypadlu korekcji wad postawy to sa podstawy podstaw. Takie rzeczy przerabia sie codziennie kilka razy, wiec kazdy fizjoterapeuta powinien wylapac co jest nie tak ze sylwetka i nad czym trzeba dokladnie popracowac. Trzeab nieco odzalowac grosza i po prostu umowic sie na wizyte.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2022-11-28 20:55:37

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystające kolana - diagnoza

Następny temat

Testosteron a brak libido

WHEY premium