SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Rzeźbą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Bo niechce się już bardziej rozrastac w barkach.
Chciałbym mieć taki problem

Wg mnie ułóż sobie plan FBW - wg swojego sprzętu. Weź sobie jakiś przykładowy plan i ułóz wszystko wg tego co posiadasz

Co do diety - nie ten dział, ale - miałeś już kiedyś dietę redukcyjną ? Albo jakąkolwiek zbilansowaną dietę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diety nigdy wcześniej nie miałem, ani redukcyjnej ani zbilansowanej, i jestem bardzo zdeterminowany, i bardzo chce podjac sie diety (co byś proponował?)... FBW - z tego co wyczytałem to jest trening na wszystkie grupy mięśni podczas jednego dnia (jezeli sie myle to mnie popraw). Tylko co do ilości serii, wykonywanych ćwiczen i podzialu cwiczen ze wzgledu na dzien sa duuuze rozbierznosci... mÓgłbyś podac dobry program dla mojego przypadku albo podac link do innego tematu?

"Bo niechce się już bardziej rozrastac w barkach.
Chciałbym mieć taki problem "
Jezeli chodzi o barki jestem zadowolony w 100% :)

Zmieniony przez - RemusZtrz w dniu 2008-12-06 00:34:17

Zmieniony przez - RemusZtrz w dniu 2008-12-06 00:34:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Hehe...

No więc tak:
jak na początek alternatywą dla ACT bedzie FBW z artykułu georga - zajrzyj w posty podwieszone

Przeczytaj, wybierz jakiegoś gotowca albo ułóż coś swojego - w każdym razie pokaż mi co i jak.

Co do diety - jeżeli nie miałeś jeszcze diety nigdy wcześniej, to bilans kaloryczny ustaw sobie na "zero" i obserwuj ciało. Optymalne chudnięcie to ok kg na tydzien - oczywiście przy wszystkich odpowiednio dobranych aspektach (regeneracja, zarcie itp). Na początek dieta zerowa - organizm i tak zmieni "tryb" gdyż zaczniesz dawać mu regularne posiłki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

plan do sprawdzenia

Wiecej